antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

В Смілянському району розгорнулася справжня війна за урожай проти зазіхання фірми-рейдера
В Смілянському району розгорнулася справжня війна за урожай проти зазіхання фірми-рейдера
Анатолій Тихенко має накладні, згідно з якими, саме він засівав цю ділянку. А збирати урожай – приїхали сторонні люди. У 2008 році фермер Тихенко взяв дану землю в оренду. Її термін закінчився у кінці 2013-го. З того часу,за словами фермера, обласний Держгеокадастр затягує з продовженням договору.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На «Дрогобицький агротехсервіс» здійснено рейдерську атаку?

10/07/08
За словами голови правління ВАТ «Дрогобицький агротехсервіс» (Львівська область) Сергія Грибачова, на підприємство, яке він очолює, здійснено рейдерську атаку. Про це сьогодні, 9 липня, повідомив кореспондент ЗІКу.

«Ще з березня цього року група людей, об’їжджаючи прилеглі села, почала скуповувати приватизаційні сертифікати ВАТ «Дрогобицький агротехсервіс», – зазначив Сергій Грибачов. – Увесь цей процес проходив без присутності нотаріуса – власники сертифікатів просто підписувалися на якомусь папірці, віддаючи свої сертифікати. Потім ці ж люди почали шукати дорогу до мене, щоб «мирно домовитися». Своєю чергою я ініціював скликання зборів акціонерів – вони мали відбутися 3 липня. Але для того, щоб їх провести на законних підставах, необхідно мати на руках реєстр акціонерів підприємства. Для цього було зроблено відповідний запит до львівського реєстратора. Але протягом 10 днів, як цього вимагає чинне законодавство, ми відповіді не отримали. Тоді правління ВАТ «Дрогобицький агротехсервіс» прийняло рішення перенести збори у зв’язку з відсутністю необхідних офіційних документів та через інші суттєві обставини, про що рекомендованим листом я повідомив львівського реєстратора. Але як мені стало відомо, збори все ж таки того дня відбулися без звітів голови й членів правління і наглядової ради, ба навіть, без їхньої присутності, але за участі людей, які вже давно продали свої акції. За результатами голосування було обрано нових керівників. Словом, збори відбулися самовільно, без дотримання норм українського законодавства. До речі, я досі не маю офіційних документів про припинення моїх повноважень як голови правління».

Сергій Грибанов вважає, що усі, хто причетний до цієї справи, насамперед люди, котрі рейдерським способом стали до керма влади на підприємстві, мають мирно розв’язати конфлікт, провівши збори з обрання голови правління – без афер і грубих порушень законів України.

www.zik.com.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: