antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На «Дрогобицький агротехсервіс» здійснено рейдерську атаку?

10/07/08
За словами голови правління ВАТ «Дрогобицький агротехсервіс» (Львівська область) Сергія Грибачова, на підприємство, яке він очолює, здійснено рейдерську атаку. Про це сьогодні, 9 липня, повідомив кореспондент ЗІКу.

«Ще з березня цього року група людей, об’їжджаючи прилеглі села, почала скуповувати приватизаційні сертифікати ВАТ «Дрогобицький агротехсервіс», – зазначив Сергій Грибачов. – Увесь цей процес проходив без присутності нотаріуса – власники сертифікатів просто підписувалися на якомусь папірці, віддаючи свої сертифікати. Потім ці ж люди почали шукати дорогу до мене, щоб «мирно домовитися». Своєю чергою я ініціював скликання зборів акціонерів – вони мали відбутися 3 липня. Але для того, щоб їх провести на законних підставах, необхідно мати на руках реєстр акціонерів підприємства. Для цього було зроблено відповідний запит до львівського реєстратора. Але протягом 10 днів, як цього вимагає чинне законодавство, ми відповіді не отримали. Тоді правління ВАТ «Дрогобицький агротехсервіс» прийняло рішення перенести збори у зв’язку з відсутністю необхідних офіційних документів та через інші суттєві обставини, про що рекомендованим листом я повідомив львівського реєстратора. Але як мені стало відомо, збори все ж таки того дня відбулися без звітів голови й членів правління і наглядової ради, ба навіть, без їхньої присутності, але за участі людей, які вже давно продали свої акції. За результатами голосування було обрано нових керівників. Словом, збори відбулися самовільно, без дотримання норм українського законодавства. До речі, я досі не маю офіційних документів про припинення моїх повноважень як голови правління».

Сергій Грибанов вважає, що усі, хто причетний до цієї справи, насамперед люди, котрі рейдерським способом стали до керма влади на підприємстві, мають мирно розв’язати конфлікт, провівши збори з обрання голови правління – без афер і грубих порушень законів України.

www.zik.com.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: