antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На Харківщині «прихватизували» понад мільйон гривень бюджетних коштів, виділених для будівництва доріг до Євро-2012

20/11/08
Працівники Управління боротьби з організованою злочинністю ГУМВС України в Харківській області викрили факт розтрати 1,1 мільйона гривень бюджетних коштів, залучених під державні гарантії на будівництво Державною службою автомобільних доріг автомобільної магістралі загальнодержавного значення «Харків - Красноград - Перещепино» в рамках виконання державної програми з підготовки до проведення чемпіонату Європу з футболу у 2012 році.

Про це повідомив начальник УБОЗ в Харківській області Володимир Фролов. За його словами, у ході перевірки УБОЗ спільно з Контрольно-ревізійним управлінням в Харківській області встановлено, що посадові особи Служби автомобільних доріг в області, залучивши в якості підрядника товариство з обмеженою відповідальністю з міста Києва, безпідставно завищили суму виконаних робіт на 1,1 мільйона гривень.

За матеріалами УБОЗ слідчим управлінням ГУ МВС України в Харківській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем). Санкції вказаної статті передбачають до 12 років позбавлення волі.


Джерело: Трибуна
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: