" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На Миколаївщині директор кредитної спілки обкрадав своїх вкладників

16/09/10
На Миколаївщині порушено кримінальну справу відносно директора філії кредитної спілки "Кредитний альянс", повідомляє прес-служба прокуратури області. Загальна заборгованість спілки по поверненню своїм членам депозитних вкладів становить 4,8 млн грн, у той же час борги громадян за кредитними договорами становлять 10 млн грн.

Спілка заснована фізичними особами на кооперативних засадах із метою задоволення потреб її членів у взаємному кредитуванні та наданні фінансових послуг за рахунок об"єднаних грошових внесків членів кредитної спілки. Вона налічує 3069 членів, які пов"язані з нею фінансовими зобов"язаннями.

Перевіркою, проведеною прокуратурою Миколаївської області, встановлено факт зловживання службовим становищем директором філії кредитної спілки "Кредитний альянс" у м. Вознесенськ. Діючи в особистих інтересах, без рішення кредитного комітету та всупереч вимогам статуту, він оформив на себе дві кредитні угоди про отримання позики у розмірі понад 1,3 млн грн за значно заниженою відсотковою ставкою, внаслідок чого кредитній спілці та її вкладникам завдано матеріальних збитків.

Прокуратурою області відносно зазначеної посадової особи порушено кримінальну справу за зловживання службовим становищем. Триває досудове слідство.


Джерело: УкрИнформ

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: