antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На пам’ятник Голодомору витратять більше, ніж на дітей-сиріт, інвалідів та СНІД

18/11/08
У суботу, у день пам"яті жертв Голодомору 1932-33 років, у Києві відкриють першу частину Меморіалу жертвам голоду.

Як пише "Сегодня", на неї з держбюджету виділили 133 млн. грн.

Участь у відкритті меморіалу братиме президент Віктор Ющенко, зазначив член комісії з організації дня пам"яті Володимир Телищак

Меморіал у парку Слави зводили авральними темпами, щоб устигнути до 75-ї річниці Голодомору, пише газета.

Перша черга включатиме пам"ятник-каплицю, яку умовно називають "свічка", і площу навколо каплиці (зараз її викладають зеленою травичкою). Друга частина – це сходи вниз, до Дніпра, і музей Голодомору, який буде розташовано на нижній площадці сходів.

Але музей ще не спроектували – у грудні тільки мають оголосити конкурс на найкращий проект. Тому сума, яку виділять на другу чергу меморіалу, ще невідома. За попередніми підрахунками експертів Міністерства регіонального розвитку і будівництва, загальна сума, яка має бути витрачена на меморіал, – 750 млн. грн.

Сума ж, виділена на першу чергу меморіалу, уже практично повністю освоєна. Це 133 млн. 775 тис. 429 грн, які ще в липні виділив Кабмін.

Для порівняння газета наводить суми, виділені цього року з держбюджету на низку соціальних статей: на соціальну допомогу дітям-сиротам – 125 млн. грн., придбання шкільних автобусів для сіл – 80 млн., санаторне лікування інвалідів – 70 млн., дотації роботодавцям на забезпечення молоді першим робочим місцем – 32 млн., держконтроль за якістю ліків – 27 млн., оздоровлення і відпочинок сільських дітей – 11 млн., заходи щодо подолання епідемій туберкульозу та СНІДу – 10 млн.

Більш того, майже 134 млн. грн., виділені на першу чергу Меморіалу жертвам Голодомору в Україні, – не дуже поступаються сумі, яку Німеччина свого часу витратила на музей пам"яті жертв Голокосту в Берліні, - німцям він обійшовся у 28 млн євро (менше 200 млн грн.). Загальна ж сума, яку планують витратити на меморіал Голодомору, у 4 рази перевищить витрати Німеччини.

Перевершили "розмах" України, за даними газети, лише США, які запланували витратити на меморіал пам"яті загиблим у терактах 11 вересня $1 млрд. (близько 5,8 млрд. грн), однак у зв"язку з кризою відклали роботи до 2012 року.

Між тим, майже всі телеканали України виконали розпорядження Нацради з питань телебачення і радіомовлення й утрималися від трансляції розважальних програм 22 листопада, зазначає видання.

Крім того, 22 листопада не святкуватимуть День свободи, визначений указом Ющенка у пам"ять початку "помаранчевої революції" 22 листопада 2004 року. У "НУ-НС" і БЮТ кажуть, що не планують заходів у зв"язку з річницею революції.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: