antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На пам’ятник Голодомору витратять більше, ніж на дітей-сиріт, інвалідів та СНІД

18/11/08
У суботу, у день пам"яті жертв Голодомору 1932-33 років, у Києві відкриють першу частину Меморіалу жертвам голоду.

Як пише "Сегодня", на неї з держбюджету виділили 133 млн. грн.

Участь у відкритті меморіалу братиме президент Віктор Ющенко, зазначив член комісії з організації дня пам"яті Володимир Телищак

Меморіал у парку Слави зводили авральними темпами, щоб устигнути до 75-ї річниці Голодомору, пише газета.

Перша черга включатиме пам"ятник-каплицю, яку умовно називають "свічка", і площу навколо каплиці (зараз її викладають зеленою травичкою). Друга частина – це сходи вниз, до Дніпра, і музей Голодомору, який буде розташовано на нижній площадці сходів.

Але музей ще не спроектували – у грудні тільки мають оголосити конкурс на найкращий проект. Тому сума, яку виділять на другу чергу меморіалу, ще невідома. За попередніми підрахунками експертів Міністерства регіонального розвитку і будівництва, загальна сума, яка має бути витрачена на меморіал, – 750 млн. грн.

Сума ж, виділена на першу чергу меморіалу, уже практично повністю освоєна. Це 133 млн. 775 тис. 429 грн, які ще в липні виділив Кабмін.

Для порівняння газета наводить суми, виділені цього року з держбюджету на низку соціальних статей: на соціальну допомогу дітям-сиротам – 125 млн. грн., придбання шкільних автобусів для сіл – 80 млн., санаторне лікування інвалідів – 70 млн., дотації роботодавцям на забезпечення молоді першим робочим місцем – 32 млн., держконтроль за якістю ліків – 27 млн., оздоровлення і відпочинок сільських дітей – 11 млн., заходи щодо подолання епідемій туберкульозу та СНІДу – 10 млн.

Більш того, майже 134 млн. грн., виділені на першу чергу Меморіалу жертвам Голодомору в Україні, – не дуже поступаються сумі, яку Німеччина свого часу витратила на музей пам"яті жертв Голокосту в Берліні, - німцям він обійшовся у 28 млн євро (менше 200 млн грн.). Загальна ж сума, яку планують витратити на меморіал Голодомору, у 4 рази перевищить витрати Німеччини.

Перевершили "розмах" України, за даними газети, лише США, які запланували витратити на меморіал пам"яті загиблим у терактах 11 вересня $1 млрд. (близько 5,8 млрд. грн), однак у зв"язку з кризою відклали роботи до 2012 року.

Між тим, майже всі телеканали України виконали розпорядження Нацради з питань телебачення і радіомовлення й утрималися від трансляції розважальних програм 22 листопада, зазначає видання.

Крім того, 22 листопада не святкуватимуть День свободи, визначений указом Ющенка у пам"ять початку "помаранчевої революції" 22 листопада 2004 року. У "НУ-НС" і БЮТ кажуть, що не планують заходів у зв"язку з річницею революції.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: