antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На Тернопільщині за оренду приміщення чиновники вимагали півтори тисячі доларів

23/09/08
Днями оперативники Тернопільського обласного управління державної служби боротьби з економічною злочинністю затримали за хабарництво двох державних службовців. Посадовці Шумської міської ради запросили півтори тисячі доларів у підприємця за сприяння в перемозі у тендері на отримання приміщення комунальної форми власності. За фактами отримання хабарів порушено кримінальну справу за статтею 368 (частина 2) Кримінального кодексу України, проводиться розслідування. Правоохоронці підозрюють, що чиновники могли займатися подібним здирництвом неодноразово.

 Як повідомив начальник управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС в області Анатолій Лупійчук, у вересні до Шумської міської ради звернувся підприємець. Бізнесмен запланував орендувати частину приміщень в  місцевому кінотеатрі «Мир». Він мав намір організувати там комп’ютерні курси та надавати послуги зв’язку. Справа могла бути корисною для багатьох жителів селища.

Держслужбовці відразу зметикували – на такій просьбі можна заробити ще й гроші для власних кишень. Адже, щоб орендувати комунальне майно, потрібна згода конкурсної комісії. Саме один із них її очолював. Тому службовці відразу натякнули – тендер можна виграти, але для цього треба розкошелитися. Наступного разу чітко вказали, яка саме сума хабарів потрібна для вирішення питання. Один вимагав тисячу доларів, другий запросив скромнішу суму – півтисячі «зелених». У службовому кабінеті було обумовлено умови оренди. Взявши хабарі, чиновники вже потирали руки. Але у перебіг подій втрутилися міліціонери. Вони затримали хабарників та вилучили у них передану їм валюту.

До слова, цьогоріч тернопільські міліціонери викрили 69 таких фактів отримання хабарів.


 Джерело:
ВЗГ УМВС України в Тернопільській області
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: