antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На вході до підприємства встановили намети

20/05/10
50 жителів Дунаївців на Хмельниччині вийшли зранку 18 травня на околицю міста. Навпроти підприємства ”Центр інноваційно-будівельних технологій” установили два намети, почепили плакати. Вимагають зупинити виробництво, планують тут чергувати.

— Якщо влада не може його прибрати, то це зробимо ми, — розповідає активіст Василь Гандзюк, 47 років.

У Дунаївцях живуть 11 тис. людей. Підприємство ”Центр інноваційно-будівельних технологій” виготовляє теплоізоляційні плити.

— Воно тут лишнє, — каже Наталя Костриба, 42 роки, виконувачка обов’язків районного санітарного лікаря. — Ось проходить траса міжнародного значення, неподалік три автозаправки, три вишки мобільного зв’язку. За 100 метрів починається жилий сектор. І так важко. А при виготовленні теплоізоляційних плит з екструдованого пінополістиролу виділяються шкідливі для людини стирол і діоксид вуглецю. Підприємство не має права працювати, бо я не підписувала акт введення в експлуатацію.

Це вже третя подібна акція. У грудні 2009-го й у квітні цього року люди перекривали  дорогу Вінниця–Чернівці. 25 квітня із міліціонерами зайшли на територію місцевого товариства ”Сільгосптехніка”, в якого ”Центр інноваційно-будівельних технологій” орендує токарний цех. На ворота повісили пломбу.

— А наступного дня прийшла їхня адміністрація, позривала пломби, — каже Гандзюк. — Заявили, що це приватна власність. Їхній директор каже, що всі документи на продукцію в Києві.

13 травня обласна комісія з техногенних катастроф вирішила припинити виробництво і провести розслідування. Сесія Дунаєвецької міської ради теж постановила призупинити роботи.

— А міліціонери не можуть виконати те рішення, — обурюються протестувальники.


Джерело:
Gazeta.ua

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: