antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На Жуковому острові – чергова спроба забудови

08/12/08
Сьогодні на одному з внутрішніх озер острова почав роботу земснаряд, що намиває пісок на прибережну територію. Таким чином, готується майданчик під забудову.

Про чергову спробу почати забудову заповідного острова "Газете по-киевски" повідомив голова громадської організації "Наш будинок – Корчувате" Андрій Рипинський.

"Сьогодні ми виявили земснаряд на одному з внутрішніх озер, що намивав пісок просто на берег", – повідомив він.

Тим часом жодних інформаційних табличок про будівельні або інші роботи на місці немає.

"Там присутній тільки один робочий-заробітчанин, – говорить Рипинський. – І все відмовлявся: "Мене найняли, шефа немає, нічого не знаю".

Нагадаємо, що Київрада підтримала протест прокуратури щодо виділення 6 га землі ТОВ "АВ-Медгруп" на Жуковому острові – саме на цій ділянці раніше проводилася вирубка дерев.

У той самий час депутат Київради Анатолій Коваленко, що очолював у минулому скликанні екологічну комісію, пояснив, що скасоване лише одне із 17 землевідведень на Жуковому острові.

"Це поки єдине із 17 землевідведень на заповідному острові, – пояснив депутат. – Саме тоді територія заповідника "Жуків острів" була, всупереч протестам екологів і киян, скорочена владою з 1630 га до 196 га і були видані ці ділянки. Прокуратура Києва оспорила це рішення, і суд ухвалив повернути заповіднику землю. А проти відміни 17 землевідведень виступає Блок Черновецького, аргументуючи тим, що інвестори вклали великі гроші".


Джерело: proUA Київ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: