antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Наливайченко знайшов у людини Тимошенко корупцію на 60 мільйонів

11/11/08
Служба безпеки викрила факт розкрадання у цьому році 60 млн. грн. бюджетних коштів посадовцями Міністерства праці та соціальної політики України під час закупівлі 18,5 тис. інвалідних візків.

Про це у вівторок в Києві на позачерговому засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань протидії корупції повідомив в.о. голови СБУ Валентин Наливайченко, передає УНІАН.

За його словами, встановлено, що з ціни за кожен закуплений візок присвоювалося по 2 тис. грн.

У зв’язку з цим Наливайченко зазначив, що СБУ звертається до громадських та інших організацій, які займаються захистом прав інвалідів, повідомляти про відомі їм протиправні дії державних службовців та установ, які повинні опікуватися проблемами інвалідів.

Міністром праці і соціальної політики є Людмила Денисова, яка з 2006 року була в списку БЮТ.

Раніше Наливайченко заявляв про причетність іншого бютівця Івана Сідельніка до фальсифікації рішень господарських судів на Дніпропетровщині щодо рейдерського захоплення одного з підприємств області.

Також він звинувачував іншого представника БЮТ Арутюнова в тому, що той причетний до діяльності банку "Фінансовий союз", який займався перерахуванням фіктивного ПДВ за кордон.


Джерело:
Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: