antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Намісник Януковича вирубає Українські Карпати.

03/06/10
Нова влада Закарпаття, під дудку лісників, виступає за подальше знищення українських лісів. Про це свідчать нещодавні антиекологічні витівки новопризначеного губернатора Закарпатської області Лелиди О.
 
До рук громадських організацій потрапив лист, у якому губернатор пан Лелида звернувся до Міністра охорони навколишнього природого середовища України Бойка В.О. (лист від 31.03.10 №06-12/676) з проханням «розглянути доцільність перебування на займаних посадах директорів: Карпатського біосферного заповідника – Гамора Федора Дмитровича та національного природного парку «Синевир» - Дербака Івана Степановича та Ужанського національного парку  - Копача Василя Олексійовича».
 
Основна причина такого неочікувного прохання – ці установи «не докладають зусиль для забезпечення належного санітарного стану лісів, що призводить до масового розвитку хвороб лісу і втрат деревини (читай – «не рубають ліс») та не сприяють розвитку рекреакції в регіоні». Хоча, згідно з чинним природоохоронним законодавством, біосферний заповідник та національні природні парки мають всіляко берегти свої ліси і аж ніяк не рубати.  Не треба також забувати, що об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення фінансуються з того ж таки державного бюджету. Як відомо, розбудова інфраструктури вимагає грошей, яких, за словами працівників цих установ, ледь вистачає навіть на зарплати. Тож всі питання щодо розвитку туристичної галузі в заповідниках і нацпарках треба вирішувати на рівні Кабінету Міністрів України.  Попри це, туристична інфраструктура у Карпатському біосферному заповіднику – одна з найкращих в цьому регіоні.
 
Крім того, особливо дивними видаються нарікання на національний природний парк «Ужанський», де 75 % території належить власне Держкомлісгоспу і  вони хазяйнують там як хочуть.
 
Цікавим моментом є те, що сам директор Карпатського біосферного заповідника півтора місяці нічого не знав про лист п.Лилиди. Тобто наступ на заповідники і  національні парки робиться в найкращих традиціях «нашої» влади - за спиною.
 
Однак пан губернатор на цьому не зупинився. Лелида заявив, що під час візиту Януковича до Львова він буде просити Президента України відновити рубки у букових лісах, мотивуючи це тим, що деякі  лісгоспи не мають роботи. Однак скиглення щодо недорубів – це ніщо інше, як просто окозамилювання для звичайних громадян.
 
На сьогоднішній день, після сумнозвісного паводку 2008 року, постановою Кабінету Міністрів України заборонено лише промислові рубки (або рубки головного коритсування),  в період з 1 травня по 30 вересня. Цей захід екологічно виправданий, тому що проведення рубок в цей час (особливо у букових лісах) призводить до активних ерозійних та паводкових процесів.
 
Однак лісникам нічого  не заважає проводити всі інші види рубок (в першу чергу, так звані санітарні), які за площею нічим не поступаються рубкам головного користування. Насправді ж  мета подібної заяви одна – збільшити об’єми рубок та ще більше нажитися на якісній буковій деревині, яка так цінується за кордоном.
 
Викладене вище свідчить лише про одне – нічого доброго від нової влади Карпатам не світить. Громадські організації засудили позицію п. Лелиди та переконані, що жодна з його ініціатив не повинна бути задоволена Президентом.
 
Дружина охорони природи «Зелене майбутнє», Національний екологічний центр України


Джерело: Конфликты и законы

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: