antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Нацбанк заборонив продавати долари населенню дорожче офіційного курсу

06/11/08
Національний банк України 5 листопада прийняв постанову №353, якою посилив правила валютообмінних операцій.

«Встановити, що на готівковому валютному ринку уповноважені банки встановлюють курс продажу готівкової валюти не вище за офіційний курс гривні до валют, який встановлюється НБУ. Ціна купівлі готівкової валюти може встановлюватися банками в межах 3% нижче за ціну продажу готівкової валюти», говориться в документі, текст якого має в своєму розпорядженні УНІАН.

Банки не мають права змінювати курс впродовж робочого дня і зобов`язані того ж дня продати куплену валюту. «У разі відсутності попиту на готівкову валюту її продаж має бути відкоригований наступного робочого дня відповідним курсом продажу валюти за гривні у бік зниження», - пояснюють в НБУ.

Ці правки внесено в антикризову постанову №319, в якій вже немає норми про граничну відмінність курсів купівлі/продажу готівкової валюти банками в 5%.

Нацбанк також обмежив операції на безготівковому ринку. «Клієнт-резидент зобов`язаний використовувати придбану безготівкову валюту не пізніше ніж через п`ять робочих днів після її зарахування на його поточний рахунок на цілі, зазначені в заявці про купівлю валюти», - говориться в постанові. Якщо клієнт не використовує валюту в цей період, він зобов`язаний продати її на межбанку.

До того ж НБУ зажадав від банків «вжити організаційно-правових заходів, щоб з 1 січня 2009 року перейти на торгівлю готівковою іноземною валютою тільки через власні каси».


Джерело:
УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: