antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Названо прізвище нардепа, який має відношення до рейдерства в АПК

19/09/17
Названо прізвище нардепа, який має відношення до рейдерства в АПК
Переглядів  935     

Відбулося перше засідання Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, яка створена при Кабміні і під головуванням першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку Степана Кубіва, повідомляє громадська організація «Бізнес Варта».

Зокрема, в повідомлені зазначається, що цей захід можна вважати першим і дуже суттєвим кроком в бік подолання рейдерства в країні - це фактично, перша стріла в непробивний, до цього часу, щит рейдерів!

Також, в повідомленні йдеться про те, що завдяки «Бізнес Варті» та народним депутатам Івану Мірошніченко, Леоніду Козаченко, Александру Бакуменко, Сергію Лабазюку, які є бізнес-омбудсменами організації, Комісія, яка була створена ще в 2010 році, поновила свою роботу.

На засідані було заслухано ситуації по трьом підприємствам, боротьбу за право власності на яких, «Бізнес Варта» разом із законними їхніми власниками відстоюємо вже довгий період. Це такі підприємства, як Братський маслопресовий завод (БМПЗ) - ТОВ "НЕСТ", ТОВ "НИВА - 2010, ФГ "Матвєєв". На усих цих підприємствах бандити не законним шляхом, через підробку підписів, рішень, договорів забирають у власників бізнес.

"До ГО "Бізнес Варто" вже звернулося 17 підприємств з проханням допомогти встановити правду і повернути їхню власні. Ми особисто виїзжали з фахівцями та юристами на кожен з цих об'єктів, розмовляли з слідчими, керівниками місцевих правоохоронних органів, однак, на місцевому рівні ці питання не вдалося вирішити. Тому ми не зупинилися і стали одними з ініціаторів створення відповідної дієвої структури, яка б на найвищому рівні змогла встановити правду, повернути людям їхнє майно та покарати винних, у тому числі і чиновників, які мають відношення до рейдерських схем", - наголосила голова ГО "Бізнес Варта" Ольга Матвіїва на засіданні.

Крім того, під час засідання були названі конкретні прізвища осіб, які є учасниками або мають відношення до рейдерства на підприємствах. Зокрема, від двох керівників підприємств, які потерпають від рейдерства було назване прізвище народного депутата Юрія Берези та його організацію "Борисфен", які за словами постраждалих мають безпосереднє відношення до рейдерів.

Вагомим є й те, що на засіданні Комісії прозвучали конкретні рішення, які б зрушили питання з мертвого місця, а також, на час проведення слідства зберегли майно власників від мародерства рейдерів.

«Також, було затверджено і персональний склад Комісії до якої увійшло керівництво всіх правоохоронних органів, служб, необхідних міністерства та частина народних депутатів України. Це є дуже важливим, оскільки керівники цих відомств з перших вуст зможуть дізнаватися про випадки не правомірної діяльності їхніх підлеглих в регіонах», - зазначили в ГО «Бізнес Варта».

Посилання на джерело:  http://agronews.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: