antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


НБУ констатує зниження індексу виробництва базових галузей

21/08/09

Національний банк України констатує зниження індексу виробництва базових галузей (показник, аналогічний ВВП) на 19,1% у липні.

Про це повідомляє агентство "Українські новини" з посиланням на прес-службу НБУ.

"У липні відбулося істотне вповільнення падіння індексу виробництва базових галузей - до "мінус" 19,1% у річному перерахуванні порівняно з "мінус" 25,8% у червні", - ідеться повідомленні.

За даними Нацбанку, за січень-липень 2009 року індекс виробництва базових галузей знизився на 25,6% порівняно з аналогічним періодом 2008 року.

Основною причиною поліпшення динаміки цього індексу НБУ називає збереження темпів зростання сільгоспвиробництва (3,8% за січень-липень) і сезонне збільшення частки сільськогосподарського сектора в індексі.

Деяке вповільнення темпів падіння промислового виробництва з "мінус" 27,5% у червні до "мінус" 26,7% у липні, як зазначає НБУ, пов"язане зі збільшенням зовнішнього попиту на продукцію металургійної галузі.

Нацбанк підкреслює, що падіння виробництва продовжується в будівництві (54,3% за 7 місяців) через низький попит з боку населення, а також через звуження інвестиційного попиту.

Крім того, відповідно до досліджень НБУ, погіршення негативних очікувань населення, падіння реальних доходів в умовах високого рівня безробіття визначають спадну динаміку роздрібного товарообігу (15,9% у січні-липні).

НБУ ввів розрахунок показника індексу виробництва базових галузей, аналогічного показнику ВВП, на початку 2009 року.

Як відомо, для розрахунку індексу виробництва базових галузей використовуються дані динаміки сільськогосподарського виробництва, добувної й переробної промисловості, виробництва й розподілу електроенергії, газу та води, будівництва й роздрібної торгівлі.

До складу індексу не входять види економічної діяльності в сфері послуг (освіта, охорона здоров"я, фінансова діяльність, операції з нерухомим майном тощо) і чисті податки на продукти.

У червні індекс виробництва базових галузей знизився на 25,8%.

Источник : epravda.com.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: