antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


”Не перестанеш агітувати платити за газ, буде гірше. Постраждають діти”

08/06/10
Увечері 11 травня двоє невідомих чоловіків напали на 29-річну Інгу Балабак, контролера ”Вінницягазу” у райцентрі Жмеринка.

— Вони здалися п’яними, — пригадує Інга. — Коли я попробувала їх обійти, схопили і викрутили руки. Один вдарив: ”Не перестанеш агітувати платити за газ, буде гірше. Постраждають діти”.

Заяву у міліцію не писала. Упевнена, що нападали співробітники  ”Нафтогазмереж”.

— Мене колотило три дні, — каже. — Адже перед цим люди з ”Нафтогазмереж” побили наших працівників, закрили їх у підвал. Один у лікарню попав. У січні підпалили машину нашого начальника. Ці лжеконтролери ходять на моєму участку і вимагають платити їм.

— У ”Нафтогазмережі” працюють колишні співробітники міліції, — говорить підприємець Василь зі Жмеринки. — Їм скалічити людину — пара пустяків.

Підприємство ”Нафтогазмережа” — дочірнє компанії ”Нафтогаз України”. Постачало газ жмеринцям із грудня 2009 року по квітень 2010-го. Зараз паливо постачає відділення ”Вінницягазу”.


— ”Нафтогазмережі” не існує, — розповідає 55-річний Анатолій Слободянюк, директор жмеринського управління ”Вінницягазу”. — Ось є указ Міністерства палива та енергетики від 13 квітня 2010 року, де говориться про припинення їхньої діяльності. Є постанова Генеральної прокуратури та указ президента, у яких ідеться, що підприємство було створено антиконституційно. Ліцензію на постачання газу маємо ми. Вони не мають, однак продовжують збирати гроші.

Анатолій Слободянюк звернувся у Прокуратуру і Службу безпеки України. Просить покарати колишніх працівників ”Нафтогазмережі”.
   
У січні підпалили машину нашого начальника

— Ми звернулися до директора Жмеринського відділення Ощадбанку, — додає Юрій Задойко, юрист жмеринського управління ”Вінницягазу”. —  Вимагаємо, щоб людей попереджали про те, що ”Нафтогазмережа” розформована.

Начальник Жмеринської дільниці ”Нафтогазмереж” 35-річний Евген Кудлаєнко каже, що їхнє підприємство законне:

— По-перше, указ від 13 квітня стосується реорганізації, а не закриття. По-друге, у нас є наказ за підписом виконувача обов’язків голови ліквідаційної комісії ”Нафтогазмереж” Сергія Зубова. Там ідеться, що філії ”Нафтогазмереж” скорочуються по всій Україні, окрім Вінницької та Чернівецької області. Ліцензії та лімітів на поставку газу у нас нема, але є ще один указ від Зубова, який зобов’язує нас збирати борги за період, коли газ подавали ми. Інгу Балабак наші працівники не били.


Іван КРУПНИК

Джерело: Gazeta.ua

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: