antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

В Смілянському району розгорнулася справжня війна за урожай проти зазіхання фірми-рейдера
В Смілянському району розгорнулася справжня війна за урожай проти зазіхання фірми-рейдера
Анатолій Тихенко має накладні, згідно з якими, саме він засівав цю ділянку. А збирати урожай – приїхали сторонні люди. У 2008 році фермер Тихенко взяв дану землю в оренду. Її термін закінчився у кінці 2013-го. З того часу,за словами фермера, обласний Держгеокадастр затягує з продовженням договору.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


НЕВДАЛА СПРОБА РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХОПЛЕННЯ БУДІВЛІ ДЕРЖКОМРИБГОСПУ

11/04/08
Так, „спортсмени" Сочнева С.В. (з його слів – це була його охорона) почали заламувати руки начальнику юридичного відділу Держкомрибгоспу і виводити його на вулицю. Те сами почали робити і з деякими іншими співробітниками Держкомрибгоспу.

Проте був викликаний наряд міліції, який невідкладно приїхав на місце події. Лише своєчасне втручання працівників міліції допомогло запобігти побиттю людей.

При цьому адвокатесса Сергія Сочнева продемонструвала присутнім ксерокопію виконавчого листа (навіть не завірену належним чином) про те, що начебто гр. Сочнев С.В. згідно рішення Окружного адміністративного суду поновлений на своїй посаді.

Важливим моментом є те, що під час цього дійства були відсутні державні виконавці Шевченківського рай управління юстиції.

Слід нагадати, що 30.01.2008 Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням №182-р звільнив Сергія Січнева з посади Голови Держкомрибгоспу. Іншим своїм розпорядженням від 30.01.2008 за номером №183-р Кабінет Міністрів України призначив Волкова Володимира Васильовича на цю посаду, яку він посідає і по-сьогодні.

Проте Окружний адміністративний суд м. Києва поновив на роботі гр. Сочнева С.В., навіть всупереч того факту, що гр. Сочнев С.В – є непрацездатним (інвалідом 2-ої групи – 80% втрата працездатності) і просто за станом здоров"я не в змозі виконувати свої посадові обов"язки.

Ввечорі 10.04.2008 стало відомо про те, що під час засідання Кабінету Міністрів 10.04.2008 своїм новим розпорядженням Кабінет Міністрів знову звільнив Сергія Січнева з посади Голови Держкомрибгоспу.

Чинний Голова Держкомрибгоспу – Волков Володимир Васильович звернувся до правоохоронних органів (генеральної прокуратури, райвідділу міліції тощо) із письмовою заявою про факт спроби незаконного захоплення гр. Сочневим С.В. (та його охоронцями) будівлі Держкомрибгоспу по вул. Артема 45-А. Реакції правоохоронних органів поки що не надходило.
Контактні координати Держкомрибгоспу:
м. Київ вул. Артема 45-А
(8-044) 4866243
(8-044) 4869918
факс (8-044) 2722032
e-mail: dkrg@dkrg.gov.ua
www: http://www.dkrg.gov.ua/
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: