antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Нові розбірки на "Рівненському ливарному заводі"

07/10/09
Про рейдерське захоплення заявили на ЗАТ “Рівненський ливарний завод”. Зокрема, таку заяву озвучила фінансовий директор підприємства Наталія Зюбанова.

“Об 11 годині чотири чоловіки зайшли до мого кабінету, зачинили двері. Ззовні лишили ще одного охоронця, — розповідає про вчорашні події пані Зюбанова. — Користуватися телефоном мені заборонили. Марчук (новий директор підприємства – ред.) почав з того, що заліз у шухляду мого столу: шукав ключі від директорського кабінету та сейфу, де лежить печатка. Я відповіла, що це мої особисті ключі, у тому числі й від службової квартири. Печатку йому давати я не була уповноважена, тому що для цього є директор Валерій Канський. Після чого дали команду схопити мене. Ключі я заховала у задню кишеню брюк. Наш співробітник Музичко, начальник внутрішньої охорони заводу, заломив мені дві руки. Коли зрозумів, що сам не може втримати, тоді вже мене заломили троє: Музичко, Коваленко і Марчук. Четвертий заліз мені в брюки і витягнув ключі. Я отримала удар в обличчя. Пізніше я знімала побої у судмедексперта. У мене залишились синці на руках, зламані нігті. Нападники відкрили ключем сейф та витягнули звідти печатку і все, що там було. Поставили двох охоронців, щоб я не могла рухатись по території. Не могла навіть у туалет сходити! Розійшлися вони тоді, коли я викликала міліцію».

Крім того, колишніх охоронців, найнятих старим директором Канським, виставили з сумками на вулицю.

Після приїзду правоохоронців представники акціонерів “Рівненського ливарного заводу” та директор Валерій Марчук зібралися у директорському кабінеті.

Нагадаємо, акціонери Рівненського ливарного заводу сперечаються вже більше трьох років. На підприємстві і досі два директори.

Джерело: ogo.ua

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: