antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Обрання Барака Обами відкриває нові можливості для України

07/11/08
Директор Міжнародного інституту демократії Сергій ТАРАН вважає, що обрання новим Президентом США Барака ОБАМИ відкриває нові можливості для України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на прес-конференції в Києві.

Зокрема, за його словами, прихід Б.ОБАМИ в Білий дім означатиме підвищення авторитету США в Європі та світі, і “це є позитивним для України". "США для України залишаються геополітичним партнером, і через низький авторитет Джорджа БУША не могли просувати українські інтереси. Зараз з підвищенням авторитету США в світі відкриваються нові можливості”, - сказав С.ТАРАН.

Загалом він вважає знаковими нинішні президентські вибори у США. За його словами, для США було дуже революційним обрати людину, яка б асоціювалася з етнічною меншиною.

“Це є надзвичайно величезний ментальний зсув у свідомості американців”, - сказав експерт.

Між тим С.ТАРАН спрогнозував, що перші рік-два США будуть концентруватися на своїх внутрішніх проблемах, оскільки вони мають “перетравити цей ментальний зсув, зрозуміти, що відбулося”.

Це означає, додав, він, що США зараз будуть менше займатися Україною та іншими перехідними демократіями, тому що перший час вони будуть зосереджуватися на своїх внутрішніх проблемах.

Також С.ТАРАН висловив переконання, що українські політики мають зробити висновок з цих виборів, насамперед, стосовно того, що існують реальні інституційні механізми оновлення політичної еліти. “Ми багато говоримо про те, що в нас еліта стара, що їй потрібне оновлення, такі інституційні механізми є, і вони можуть бути запозичені в США”, - додав він.


Джерело:
УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: