antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Офіцер міліції «під кайфом» катував засуджену наркоманку

03/08/10
У Запорізькій області до 8 років позбавлення волі засуджено офіцер міліції, який катував засуджену задля отримання хабара.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Управління СБУ в Запорізькій області, міліціонер вимагав гроші від мешканки Запоріжжя за розв’язання питання щодо непритягнення її до кримінальної відповідальності за скоєння злочину, пов`язаного із зберіганням наркотичних засобів.

"Ця жінка, колишня наркоманка, свого часу була засуджена за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України з виправним терміном 3 роки. Саме тому вона потрапила у поле зору уповноваженого Ленінського відділення БНОН. Запросивши жертву до свого службового кабінету під надуманим приводом, співробітник міліції повідомив, що затримує її за нібито незаконні придбання, зберігання і збут наркотичних речовин, і вимагав хабар у 1000 доларів. Коли жінка відмовилася, став погрожувати і застосовувати щодо неї фізичну силу", - повідомили в СБУ.

Офіцера міліції було затримано співробітниками СБУ спільно з працівниками служби внутрішньої безпеки УМВС у Запорізькій області і прокуратури в лютому 2008 року під час отримання ним хабара.

Окрім грошей, у нього було знайдено марихуану. Медична експертиза засвідчила, що офіцер міліції скоїв злочин у стані наркотичного сп`яніння.

За матеріалами СБУ прокуратурою області було порушено кримінальну справу.

Під час судового засідання колишній співробітник міліції поводився зухвало, погрожував суддям, зазначається у повідомленні.

Вироком Ленінського суду Запоріжжя його визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Апеляційний суд Запорізької області залишив вирок без змін. Вирок набрав чинності.


Джерело: УНІАН

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: