antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Олександра Радуцького звинуватили в рейдерстві

16/10/09
Депутат Черкаської міськради від Комуністичної партії Валентин Орел звернувся до міського голови Черкас із запитом, де назвав дії міської влади і зокрема керівника комунального підприємства "Дирекція парків" Олександра Радуцького незаконними й фактично злочинними.

За його словами, жителі мікрорайону №7 (Хімселище) двічі проводили збори для того, щоб створити комітет самоорганізації населення та вибрати його керівництво, однак міська влада незаконно відмовлялася його реєструвати.

Відтак другого жовтня відбулися треті збори жителів мікрорайону, однак, як стверджує депутат міськради, влада вдалася до "безчинств". Руками Олександра Радуцького та його "охорони" начебто не пускали на збори багатьох жителів міста, а також депутатів обласної та міської рад. За інформацією депутатів, охорона влаштовувала бійки, а сам пан Радуцький нібито особисто штовхав і бив жителів. Тож комуністи звинуватили панів Радуцького й Одарича в рейдерстві органів самоорганізації населення і звернулися до суду та прокуратури.

Зі свого боку, Сергій Одарич заявив, що орган самоорганізації населення мікрорайону №7 після зборів 2 жовтня поки що не зареєстрований. "Спочатку було рейдерство в один бік, потім – в інший", – сказав мер. Присутній на час звернення Олександр Радуцький, названий відповідальним за "рейдерство комітетів самоорганізації", як і Сергій Одарич, не виправдовувався, а лише усміхався.

Валентин Орел:

– Більшість людей була привезена з інших мікрорайонів міста – з Південно-Західного, з Митниці, з центру міста... Зі слів Галини Коріненко, яка недавно перенесла операцію, Олександр Радуцький її навіть вдарив.

Ідуть погрози. Галину Аксьонову відмовляли іти на посаду голови комітету самоорганізації. Спочатку натякали, що в неї є діти, які ходять по вулицях. Потім незнайомий чоловік погрожував, що якщо жінка подасть заяву в суд, то для неї це погано закінчиться.


Олександр СОЛОНЕЦЬ
Джерело:
Прес-Центр

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: