antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Оніщук не давав Ющенку ліквідувати суди

09/10/08
Міністр юстиції Микола Оніщук заявляє, що не вносив подання президенту, у якому б мова йшла про ліквідацію низки апеляційних господарських судів.

Про це він заявив у середу на прес-конференції в Києві.

За його словами, Конституція передбачає право глави держави створювати і ліквідувати суди, але разом з тим президент має право це робити тільки за представленням міністра юстиції.

"На сьогоднішній день такого подання, у якому йшла мова про реорганізацію судів, немає", - сказав Оніщук.

Як повідомлялося, депутат від БЮТ Сергій Соболєв заявив, що в секретаріаті президента готують указ про розпуск низки апеляційних господарських судів, який нібито буде підписаний поряд з указом про припинення повноважень парламенту.

За твердженням Соболєва, відповідні рішення вже готуються в судовій адміністрації і завізовані міністром юстиції Оніщуком.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: