antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Пашинський здав захоплену кондитерську фабрику регіоналу Колеснікову

12/12/18
Пашинський здав захоплену кондитерську фабрику регіоналу Колеснікову
Переглядів  1512     

Обладнання Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", захопленої групою рейдерів на чолі з нардепом Сергієм Пашинським, використовується для виробництва продукції АТ "ВО "Конті". Як відомо, власником "Конті" є одіозний регіонал Борис Колесніков, один з найближчих соратників Віктора Януковича.

В розпорядження видання UA1 потрапили фото готової продукції торгової марки "Конті" на території фабрики. На коробах з цукерками фірмовий напис "Конті", а на маркуванні вказано що продукцію вироблено за адресою, за якою розташована Житомирська кондитерська фабрика. При цьому продукція виготовлена  "на замовлення АТ "ВО "Конті". Слід зауважити, що обладнання, на якому виготовляється продукція, використовується незаконно, оскільки було захоплене в результаті бандитського нападу на фабрику в грудні 2015 року.

Ставлення житомирян до цього факту вкрай негативне, оскільки кондфабрика "ЖЛ" та її продукція завжди були візитівкою міста. Крім того, фіктивний директор захопленої фабрики Олександр Рогаль публічно збрехав, заявивши, що на фабриці не виробляють продукцію для компанії Колеснікова.

Таким чином, нардеп Пашинський фактично робить спільний бізнес з ідеологічним ворогом, членом команди Януковича. У публічному просторі Пашинський заявляє про свою нетерпимість до "людей Януковича" і водночас здає в оренду одному з них обладнання захопленої фабрики.

Нагадаємо, це не перший випадок співпраці Сергія Пашинського з колишніми регіоналами. Зокрема, нардеп від "Народного фронту" дуже тісно пов'язаний з найближчим оточенням Дмитра Фірташа. За допомоги Пашинського колишні регіонали вирішують багато власних питань у новій владі.

 
Посилання на джерело:  http://ua1.com.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: