antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Працівники заводу обурені й вважають, що це — класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства. Адже перевірка, ревізія чи навіть обшук не проводять десятки озброєних людей, з наручниками й закритими обличчями.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Печерський райсуд залишив Зайця з банди "Капітошки" під вартою

03/11/08
Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою відносно учасника бандитського угруповання "Капітошки", відомого в кримінальних колах на прізвисько "Заєць".

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Головного управління боротьби з організованною злочинністю МВС України.

Суд своїм рішенням відмовив у задоволенні клопотання адвокатів про звільнення затриманого під заставу у розмірі 140 тис. грн.

Як повідомлялося, мешканця Києва, 1968 року народження, учасника організованого злочинного угруповання "Капітошки", колишнього співробітника правоохоронних органів було затримано в результаті спецоперації наприкінці жовтня 2008 р.

Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України порушено кримінальну справу за ст. 257 (бандитизм) Кримінального кодексу України відносно учасників злочинного угруповання на чолі з уродженцем Російської Федерації Олександром КАПІТОНОВИМ (1965 р.н.), відомим на прізвисько "Капітошка". Також учасникам ОЗУ інкримінують скоєння злочинів, передбачених ч.4 ст.189 (здирництво), ч.2 ст.129 (погроза вбивством), ч.2 ст.279 (захоплення транспортного підприємства, установи або організації) КК України. О.КАПІТОНОВА та ще трьох членів озброєної банди Генеральною прокуратурою України було оголошено у міждержавний розшук.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: