antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Печерський райсуд залишив Зайця з банди "Капітошки" під вартою

03/11/08
Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою відносно учасника бандитського угруповання "Капітошки", відомого в кримінальних колах на прізвисько "Заєць".

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Головного управління боротьби з організованною злочинністю МВС України.

Суд своїм рішенням відмовив у задоволенні клопотання адвокатів про звільнення затриманого під заставу у розмірі 140 тис. грн.

Як повідомлялося, мешканця Києва, 1968 року народження, учасника організованого злочинного угруповання "Капітошки", колишнього співробітника правоохоронних органів було затримано в результаті спецоперації наприкінці жовтня 2008 р.

Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України порушено кримінальну справу за ст. 257 (бандитизм) Кримінального кодексу України відносно учасників злочинного угруповання на чолі з уродженцем Російської Федерації Олександром КАПІТОНОВИМ (1965 р.н.), відомим на прізвисько "Капітошка". Також учасникам ОЗУ інкримінують скоєння злочинів, передбачених ч.4 ст.189 (здирництво), ч.2 ст.129 (погроза вбивством), ч.2 ст.279 (захоплення транспортного підприємства, установи або організації) КК України. О.КАПІТОНОВА та ще трьох членів озброєної банди Генеральною прокуратурою України було оголошено у міждержавний розшук.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: