antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Перший та останній день роботи «директора»-самозванця книгарні «Сяйво» тривав 15 хвилин!

15/02/10
Корніенко Ростислав Анатолійович – «Директор»- самозванець ТОВ «Книгарня «Сяйво»!
Корніенко Ростислав Анатолійович із династії «елітних» «книготорговців»!
Корніенко Ростислав Анатолійович також директор ТОВ «Українська книга»!

В квітні 2009 року рішенням Солом’янського суду ТОВ «Книгарня «Сяйво» було призначено «Директора»-самозванця «елітного» «книготорговця» Корніенко. Йому видано нову «печатку» та нове «свідоцтво» про Держреєстрацію на підставі начебто втраченої Печатки та Документів.

НАСПРАВДІ ВОНИ БУЛИ І Є У НАС НИНІ!

Насправді рішення Солом’янського суду на призначення Фальшивого «директора»-самозваня «елітного-книготорговця» Корнієнко Р. не набуло Законої сили, оскільки оскаржено в апеляційному порядку. Найближчим часом має відбутися розгляд справи в Апеляційному суді м. Києва. Тому зараз дії «директора»-самозваня «елітного-книготорговця» Корнієнко Р. є повністю НЕЗАКОННИМИ!

«8»ЛЮТОГО О 1945 годин Фальшивий «директор»-самозванець, «елітний-книготорговець» Корнієнко Р. у супроводі 50 «сторожів» та «малярів» з залізними щитами і прутами прийшов до приміщення книгарні, викинув працівників на вулицю, встановив залізні щити на вікна та розбив комп’ютер з сервером з інформацією про рух книжок і виявив бажання розпочати «переоблік».
Виникають питання:

Де він був майже рік? Чому не виконував свої прямі обов’язки?

Чому приходить з «малярами» та «сторожами» залізними щитами робити «переоблік?» Чому «маляри» та «сторожа» викинули працівників на сніг?

Як він збирався робити «переоблік» без бази даних та працівників?

Найголовніше питання до пана «елітної книготоргової династії»

Як ТОВ «Книгарня «Сяйво» працювало без наявності печатки та свідоцтва всі одинадцять місяців, які він йшов до нас з «малярами» та «сторожами» робити «переоблік»?

Чи може із-за умов важкої праці на тернах «елітної книготоргової династії» він так втомився, що сплутав адресу ТОВ «Книгарня «Сяйво» з адресою ТОВ «Українська книга» де він є директором?

ДЯКУЄМО СПРАВЖНІМ УКРАЇНЦЯМ, КИЯНАМ, ГОСТЯМ СТОЛИЦІ, ДЕПУТАТАМ, МІЛІЦІЇ, І ВСІМ ТИМ ХТО НАС ПІДТРИМУЄ В ЛИХУ ГОДИНУ, ЯКІ ДОПОМОГЛИ ВТОМЛЕНОМУ ВІД ВАЖКОЇ ПРАЦІ НА ТЕРНАХ «ЕЛІТНОЇ КНИГОТОРГОВОЇ ДИНАСТІЇ» ФАЛЬШИВОМУ «ДИРЕКТОРУ»-САМОЗВАНЦЮ КОРНІЄНКО. ЗАЛИШИТИ ПРИМІЩЕННЯ НАШОЇ КНИГАРНІ!!!!


З ПОВАГОЮ КОЛЕКТИВ
ТОВ «КНИГАРНЯ «СЯЙВО»


Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: