antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Пікет під МВС на підтримку Гудими

16/03/10
16 березня о 14:30 відбудеться пікетування центрального управління МВС на вул.Володимирській 15, на вході з боку Михайлівської площі.
 
Громадська акція має на меті привернути увагу суспільства та МВС до корумпованого переслідування жителів Печерська. Громадяни, в числі яких знаходився Олександр Гудима, здійснювали суботник на прибудинковій території, таким чином протестуючи проти незаконної забудови коло свого будинку на бульварі Л.Українки 7-9.

Олександра Гудиму і групу осіб було затримано і побито спецпідрозділом "Беркут". Тепер йому інкримінується нанесення тілесних ушкоджень охоронцю з фірми "Познякижилбуд" під час акції протесту жителів щодо будівництва, що відбулася 6 березня.

Однак згідно свідчень журналістів та місцевих жителів не лише Олександр Гудима не наносив тілесних ушкоджень охороні, а й він сам (що засвідчено на багатьох фотографіях) став жертвою нападу з боку охорони фірми "Познякижилбуд" та осіб кримінального вигляду, що приїхали на джипі та зініціювали напад. Характерно, що працівники міліції не лише не затримали нападників на літню людину, а навіть не встановили їхніх осіб та вели з ними переговори в незрозумілому для жителів панібратському стилі.

Відтак очевидно, що дана справа супроти Олександра Гудими має сфабрикований та корумпований характер, а саме - подавлення міліцією спроби громадян захистити власні права законним чином.

Своєрідно, що дані події відбулися саме зі зміною керівництва МВС м.Києва. Невже це перша демонстрація політики та моральних засад нового керівництва МВС?..
 
Фото з тієї самої акції 6 березня:

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: