antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Податківці накрили «пральню», яка відмила 40 мільйонів

26/05/10
На Донеччині податківці ліквідували конвертаційний центр, обіг коштів якого у 2009 році становив понад 40 млн. грн.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Держаної податкової адміністрації України, підрозділом організації боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, спільно з Управлінням податкової міліції ДПА у Донецькій області ліквідовано конвертаційний центр, який надавав вітчизняним суб`єктам господарювання послуги з мінімізації податкових зобов’язань, конвертації безготівкових коштів у готівку, легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Організатори конвертаційного центру створили три транзитні фірми на території Луганської області. Використовуючи рахунки цих підприємств, порушники отримували грошові кошти за безтоварні операції. Кошти знімалися з рахунків та в подальшому видавалися готівкою підприємствам, які користувалися послугами центру, за ставкою 4-6%.

Для здійснення незаконної діяльності використовувались реквізити трьох суб’єктів господарської діяльності з ознаками «фіктивності» та 10 поточних розрахункових рахунків, відкритих у банківських установах Донецької області. Обіг коштів за цими рахунками тільки у 2009 році склав понад 40 млн. грн.

Під час проведених обшуків в офісних приміщеннях організаторів центру вилучено оргтехніку, пусті бланки з печатками та одну печатку «фіктивного» суб’єкта господарської діяльності.

Заблоковано поточні рахунки у трьох фінансових установах Донецької області, на яких заарештовано 1,2 млн. грн. грошових коштів.

За вказаним фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України. Проводиться комплекс заходів, спрямованих на повне відшкодування збитків, завданих державі.


Джерело: УНІАН

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: