antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Податок на авто: як і скільки платити?

16/06/10
Ставки податку з власників транспортних засобів встановлені торік у березні… Законом України від 05.03.2009 №1075-VI «Про внесення змін до Закону України «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів». Окрім цього, законодавець передбачив: ставки податку з транспортних засобів, оснащених обладнанням, що дозволяє використовувати як паливо моторне стиснутий або скраплений газ, альтернативні види рідкого та газового палива, застосовуються з коефіцієнтом 0,5. Ця норма почала діяти з першого липня 2009 року й діятиме до першого січня 2016-го.

Про те, як і скільки податків платитимемо цьогоріч за автомобілі, розповідає головний державний податковий інспектор Державної податкової адміністрації в Тернопільській області Андрій РУЦЬКИЙ:

— Власники транспортних засобів — юридичні особи сплачують податки щоквартально рівними частинами до 15 числа місяця, що настає за звітним кварталом, зокрема це стосується транспортних засобів, які обліковані юридичними особами за станом на перше січня поточного року. За придбані юридичними особами транспортні засоби протягом року, крім тих, що вперше реєструються в Україні, податок сплачується перед їх реєстрацією за період, що залишився до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію. Якщо ж авто вперше реєструється в Україні, податок сплачується за відповідними ставками перед першою реєстрацією, причому — за весь рік, тобто незалежно від місяця, в якому проводиться державна реєстрація.

Якщо юридична особа зняла протягом року авто з реєстрації, тоді здійснюється перерахунок розміру податку, крім податку, сплаченого при першій реєстрації в Україні. Розмір податку перераховується перед зняттям з реєстрації (перереєстрацією) за місяці, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, наступного за тим, в якому транспортний засіб знято з реєстрації (перереєстровано). Закон передбачає сплату податку юридичними особами залежно від часу володіння транспортним засобом, а сума залежить від кількості місяців, протягом яких транспортний засіб був облікований в органах, що здійснюють їх державну реєстрацію.

Щодо фізичних осіб, то податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів сплачується ними перед проведенням першої реєстрації в Україні, перед реєстрацією, перереєстрацією транспортних засобів, а також перед технічним оглядом транспортних засобів — щороку або один раз за два роки, але не пізніше першого півріччя року, в якому проводиться технічний огляд.

У ДАІ треба пред’являти документ про сплату податку. Якщо, наприклад, для транспортного засобу передбачено термін проходження техогляду раз на два роки, то в 2010-му громадяни — власники транспортних засобів зобов’язані надати органу, який проводить техогляд, документ про сплату податку з власників транспортних засобів за рік, що передує техогляду (2009-ий), та за рік, в якому проходить техогляд (2010-ий), або за два роки разом.


Джерело: Альтернатива

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: