Погрози адвокату Ахундовій А.А. стають жахливою реальністю: на очах сім’ї підпалено її автомобіль
13/05/10 |
|
Я, Ахундова Агія Аббасівна, цією заявою повідомляю про вчинення злочину відносно мене, а саме: замаху на моє життя.
Я – адвокат, працюю заступником директора в ТОВ «Юридичні традиції». Моя професійна діяльність пов’язана з наданням адвокатських та юридичних послуг.
12 травня 2010 року приблизно о 23 годині 50 хвилин, я разом зі своїм водієм, Лобасюком Сергієм під’їхала до свого будинку за адресою м. Київ, вул. Половецька, 14-а, кв. 72, в якому я проживаю разом зі своїми батьками, братом та 2-х річним сином. Залишивши машину під під’їздом, ми з водієм, піднялись до квартири, яка знаходиться на третьому поверсі будинку (вікна квартири виходять у двір) і одразу почули як у дворі пролунав вибух. Підбігши до вікна, ми побачили, що на капоті моєї машини (марка – BMW X5, державний номер АА 5650 ІМ) палає річ, схожа на пляшку з запалювальною сумішшю, а капот машини охоплено полум’ям. Ми одразу побігли на вулицю. На вулицю по сходах вже спускалися сусіди, які теж почули вибух і запах гарі, але вхідні двері під’їзду на вулицю ми відкрити не змогли, так як вони були чимось підперті зовні. Лобасюк Сергій, потрапивши на дах над дверима під’їзду, побачив, що зовні двері підперті масивним металевим предметом, але спуститися до під’їзду і дати змогу нам вийти та загасити полум’я він не міг, оскільки дах занадто високо. Як тільки ми почули звуки вибуху, ми одразу почали телефонувати пожежникам та в міліцію.
Вийти з під’їзду на вулицю ми змогли тільки після прибуття на місце події, хвилин через двадцять, працівників міліції, які забравши металевий предмет, яким було підперто двері під’їзду, відчинили нам двері і я побачила вщент зруйновану машину, від неї фактично залишився тільки каркас, по якому навіть не можливо було зрозуміти, що це за машина.
В цей час прибула машина швидкої допомоги і працівники пожежної безпеки, які погасили полум’я і не дали вогню перекинутись на інші автомобілі, дерева, під’їзд.
Вважаю, що зазначені події сталися не випадково, вони пов’язані з моєю професійною діяльністю, а саме з наданням правової допомоги Ахундову Н.А. та ТОВ «Бакинський бульвар».
З повагою,
А.А.Ахундова
Я – адвокат, працюю заступником директора в ТОВ «Юридичні традиції». Моя професійна діяльність пов’язана з наданням адвокатських та юридичних послуг.
12 травня 2010 року приблизно о 23 годині 50 хвилин, я разом зі своїм водієм, Лобасюком Сергієм під’їхала до свого будинку за адресою м. Київ, вул. Половецька, 14-а, кв. 72, в якому я проживаю разом зі своїми батьками, братом та 2-х річним сином. Залишивши машину під під’їздом, ми з водієм, піднялись до квартири, яка знаходиться на третьому поверсі будинку (вікна квартири виходять у двір) і одразу почули як у дворі пролунав вибух. Підбігши до вікна, ми побачили, що на капоті моєї машини (марка – BMW X5, державний номер АА 5650 ІМ) палає річ, схожа на пляшку з запалювальною сумішшю, а капот машини охоплено полум’ям. Ми одразу побігли на вулицю. На вулицю по сходах вже спускалися сусіди, які теж почули вибух і запах гарі, але вхідні двері під’їзду на вулицю ми відкрити не змогли, так як вони були чимось підперті зовні. Лобасюк Сергій, потрапивши на дах над дверима під’їзду, побачив, що зовні двері підперті масивним металевим предметом, але спуститися до під’їзду і дати змогу нам вийти та загасити полум’я він не міг, оскільки дах занадто високо. Як тільки ми почули звуки вибуху, ми одразу почали телефонувати пожежникам та в міліцію.
Вийти з під’їзду на вулицю ми змогли тільки після прибуття на місце події, хвилин через двадцять, працівників міліції, які забравши металевий предмет, яким було підперто двері під’їзду, відчинили нам двері і я побачила вщент зруйновану машину, від неї фактично залишився тільки каркас, по якому навіть не можливо було зрозуміти, що це за машина.
В цей час прибула машина швидкої допомоги і працівники пожежної безпеки, які погасили полум’я і не дали вогню перекинутись на інші автомобілі, дерева, під’їзд.
Вважаю, що зазначені події сталися не випадково, вони пов’язані з моєю професійною діяльністю, а саме з наданням правової допомоги Ахундову Н.А. та ТОВ «Бакинський бульвар».
З повагою,
А.А.Ахундова