antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Попов звільнить начальника Головного фінуправління Києва

16/07/10
Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр ПОПОВ має намір звільнити начальника Головного фінансового управління Києва Віктора ПАДАЛКУ.

Як передає кореспондент УНІАН, про це О.ПОПОВ заявив сьогодні на засіданні колегії КМДА з питань підготовки господарства столиці до зими та нового опалювального сезону.

Зокрема, О.ПОПОВ сказав, що на сьогодні є питання щодо використання бюджетних коштів у столиці. «Якщо ми умудряємось брати кредити під 40% річних в розмірі 750 млн. грн., і тепер не знаємо навіть як їх обслуговувати, не тільки як віддавати, то це, мабуть, теж питання, яке приховується в середині менеджменту КМДА», - сказав О.ПОПОВ.

Після цього він відзначив важливість фінансування тих заходів, які передбачається здійснити в процесі підготовки Києва до зими.

О.ПОПОВ звернув увагу, що в залі, де проходить колегія, відсутній начальник Головного фінуправління КМДА. Він запитав представника цього управління, присутнього на засіданні, де зараз знаходиться В.ПАДАЛКА і яка причина його відсутності на колегії. Не отримавши інформації, О.ПОПОВ заявив: «Я в понеділок підпишу наказ про його звільнення”. “Ми обговорюємо таке вкрай важливе питання, де все залежить від грошей. Ні я, ні його безпосередній заступник не володіємо інформацією, де зараз начальник фінуправління», - підкреслив О.ПОПОВ.


Джерело: УНІАН

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: