" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Постанову № 366 визнано незаконною

29/09/09
Окружний адміністративний суд м. Києва визнав незаконною постанову № 366 «Про сплату внесків на загальнообов"язкове державне пенсійне страхування фізичними особами-суб"єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування».

Як передає кореспондент прес-служби партії малого і середнього бізнесу, який був присутній в залі суду сьогодні, 28 вересня, під час розгляду справи щодо скасування постанови КМУ від 14.04.2008 р. № 366, рішенням окружного Адміністративного суду м. Києва цю постанову скасовано.
   
Партія малого і середнього бізнесу вже кілька місяців боролася проти постанови № 366 - проводила голодування, акції протесту з Кабміном, писала звернення до суду і КМУ і нарешті домоглася свого.

Вітаємо всіх підприємців з цією значною перемогою!

Нагадуємо, що Постановою № 366 для підприємців-спрощенців з 1 травня поточного року була встановлена обов"язкова доплата внесків до Пенсійного фонду.

У результаті суду дію постанови № 366 призупинено до набрання законної сили постанови суду.


Прес-служба Партії малого і середнього бізнесу
Pmsbu.com.ua

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: