Офіс регіонального відділення Антирейдерського союзу та громадська приймальня розташовані за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Ленінградська, 68, на території Акціонерного товариства відкритого типу „Весна”." />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


ПОВІДОМЛЕННЯ АСПУ

01/04/08

Антирейдерський союз підприємців України

Прес-центр
м. Київ, вул. Героїв Космоса, 2-б, тел./факс: 407-93-72
Офіційний Інтернет ресурс: www.ANTIRAIDER.ORG
е-mail: info@antiraider.org

ПОВІДОМЛЕННЯ:

01.04.2008, близько 04:00 у Дніпропетровську було захоплено офіс регіонального відділення Антирейдерського союзу підприємців України.

Офіс регіонального відділення Антирейдерського союзу та громадська приймальня розташовані за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Ленінградська, 68, на території Акціонерного товариства відкритого типу „Весна”.

Під час захоплення з вогнепальної зброї було важко поранено двох працівників служби безпеки АТВТ «Весна».

29.03.2008 відбулись чергові збори акціонерів, на якому представники ТОВ «Приват-Сток-Сервис» вимагали ввести Геннадія Корбана до складу спостережної ради АТВТ «Весна».

Источник: прес-центр АСПУ

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: