antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Правоохоронці перешкодили проведенню акції протесту біля університету ім. Шевченка

18/05/10
Правоохоронці перешкодили проведенню Всеукраїнським об’єднанням «Свобода» у парку навпроти червоного корпусу Національного університету ім. Т.Шевченка акції протесту проти візиту в Україну Президента Росії Дмитра Медведєва.
Як передає кореспондент УНІАН, близько 20 представників «Свободи» зібрались біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Як заявили представники «Свободи», вони виступають проти українофобських заяв і дій нового Президента України Віктора Януковича, а також Президента Росії Д.Медведєва.

Представники правоохоронних органів повністю перекрили майданчик перед центральним входом до червоного корпусу університету, а також частину парку Шевченка навпроти червоного корпусу. Представники міліції мотивували свої дії тим, що, за їхньою інформацією, до Київської міської державної адміністрації не надходило жодних заявок на проведення сьогоднішньої акції протесту у Києві.

У свою чергу, активісти ВО «Свобода» висловили подив діями міліції, оскільки заявляють, що усі необхідні документи було надано.

При цьому вони не пішли на конфронтацію з міліцією і не розпочали акцію.


Джерело:
ICTV

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: