" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Правозахисники: міліція продовжує безкарно бити громадян

19/05/10
Засуджені в Україні і досі обмежені в доступі до правової допомоги, констатують правозахисники.

Про це говориться в щорічній Доповіді про дотримання прав ув"язнених, яку оприлюднила правозахисна організація Донецький меморіал, передає "Німецька хвиля".

У доповіді аналізується дотримання правоохоронцями прав в"язнів та затриманих.

За словами керівника "Донецького меморіалу" Олександра Букалова, вперше відзначено певний прогрес в роботі установ виконання покарань - поступово покращуються умови утримання, персонал намагається дотримуватися стандартів поводження з осудженими.

При цьому проблемним залишається фінансування цих закладів.

Однак ці недоліки не йдуть у жодне порівняння з тим, що міліція продовжує бити громадян, навіть вводять нові форми і методи побиття, зазначив Букалов.

А прокуратура, за його словами, діє достатньо винахідливо, щоб цих міліціонерів не притягнули до відповідальності.

"Невинних громадян хапають, б"ють, а потім тільки з"ясовують, чи винний він, чи ні. У нас це безкарно", - заявляє правозахисник.

За даними правозахисної організації, кожен п"ятий з опитаних міліціонерів, зокрема в Донецькій області визнав, що не може  виконувати свої обов"язки, не порушуючи при цьому прав людини.

Точну статистику відносно свавілля міліціонерів ніхто навести не може, каже Букалов. Утім за приблизними оцінками, зазначив він, ідеться про сотні тисяч випадків на рік по всій Україні.

Хоча і з"явилася тенденція до зменшення цієї жахливої статистики, однак з огляду на абсолютні цифри ситуація не може виглядати заспокійливою, сказав правозахисник.


Джерело: Українська правда

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: