antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Прес реліз щодо подій навколо БТА Банку

23/07/09
За даними НБУ станом на початок 2009 року, ВАТ «БТА Банк» знаходився на 46-му місці серед банків України за розмірами активів та на 17-му за розміром балансового капіталу.
 
Засоби масової інформації активно коментують конфлікт, який розгортається навколо ВАТ «БТА Банк».

Протягом останніх двох тижнів журналісти двічі посилались на  коментарі, які нібито давали члени та Керівники Антирейдерського союзу підприємців України (АСПУ). 14 липня 2009 року на сайті www.ANTIRAIDER.ua Антирейдерський Союз розмістив спростування даних коментарів. Проте, газета «Вечірній Київ» продовжує використовувати авторитет та ім’я АСПУ  в інтересах однієї з сторін конфлікту.

Даний конфлікт не йде на користь обом сторонам. Яка б із сторін не виграла в даному конфлікті, якщо протистояння триватиме, перш за все, під загрозою опиняться інтереси партнерів та  клієнтів ВАТ «БТА Банк».

Як показує досвід останніх місяців, першими, хто відчуває на собі скрутне становище банку, стають його вкладники. Враховуючи те, що лише за перше півріччя 2009 року на депозитах клієнти розмістили понад 246 млн. гривень (за даними ВАТ «БТА Банку»), стає очевидним обсяг можливих втрат населення у разі посилення протистояння сторін конфлікту.

Оскільки ситуація, що розгортається навколо ВАТ «БТА Банк» загрожує інтересам, перш за все, вкладників Банку – пересічним громадянам та підприємцям, Антирейдерський союз бере на себе зобов’язання провести громадське розслідування. Крім того, Антирейдерським Союзом розглядаються максимально ефективні способи інформувати громадськість та довести до відома населення ситуацію, що склалась навколо ВАТ «БТА Банк».


Antiraider.ua

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: