antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Профільний комітет рекомендує ВР направити на доопрацювання законопроект про принципи господарської діяльності

22/09/08
Комітет Верховної Ради з питань економічної політики рекомендує парламенту направити на доопрацювання проект закону ”Про основні принципи господарської діяльності”.

Як повідомили УНІАН в інформаційному управлінні ВР, законопроектом (реєстр. №3060) пропонується ”визначити правові і організаційні принципи господарської діяльності, одночасно визнавши, що Господарський кодекс втратив дію через практичну неможливість узгодження його положень із Цивільним кодексом”.

На засіданні комітету наголошувалося, що дані документи ”передбачають різні підходи врегулювання однакових відносин, внаслідок чого при вирішенні аналогічних спорів суди надають перевагу в одному випадку Цивільному кодексу, в іншому - Господарському кодексу”.
Розробники проекту вважають, що ”ліквідувати недоліки цих кодексів можливо лише шляхом визнання таким, що втратив дію, ГК, оскільки він не став кодифікованим нормативним актом у сфері господарювання”.

Законопроектом, зокрема, передбачається встановити вичерпний перелік організаційно-правових форм, згідно з якими можуть створюватися юридичні особи - суб`єкти господарської діяльності. А саме: у формі унітарного підприємства; об`єднання підприємств; товариства; організації; установи.

Проект містить положення, згідно з якими господарська діяльність, яка здійснюється з метою отримання прибутку, є підприємницькою діяльністю (підприємництвом), а господарська діяльність, яка здійснюється без отримання прибутку, для досягнення економічних, соціальних та інших результатів, є неприбутковою (некомерційної) господарською діяльністю.

Під час обговорення члени Комітету наголосили на необхідності врегулювання неузгодженості норм Господарського і Цивільного кодексів України і усунення прогалин у сфері господарського законодавства. Проте, на думку народних депутатів, зазначений законопроект ”концептуально не вирішує проблеми і звужує можливості законодавчого врегулювання у сфері господарської діяльності”.

На засіданні Комітету було ухвалене рішення надіслати лист до Кабінету міністрів з пропозицією розробити і подати на розгляд парламенту проект Господарського кодексу в новій редакції, узгодивши його положення з Цивільним кодексом та іншими законами України.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: