" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Прокуратура звітує

10/02/10
Вчора на гарячому затримали хабарника, котрий вимагав та отримав 350 тис грн. На підприємстві АРГО участь прокуратури є виправданою, оскільки питання стосується державних 100 млн грн. Серед інспекторів-екологів знайшлись винахідники, котрі підробляли протоколи. А дії казначейства із затримкою коштів, як мінімум, незаконі.

35 тисяч євро у Чернівцях зажадав один посадовець, аби врегулювати питання із документацією та придбати певну нерухомість за заниженою вартістю. До суду направили понад  200 справ, зокрема, справа щодо педофілії теж у суді. "Порушено 266 справ, з них 219 направлено до суду, 29 млн грн повернено до держави за прокурорськими реагуваннями", - зазначив Віталій Поцілуйко, перший заступник прокурора Чернівецької області.

Серед інспекторів-екологів теж знайшли нечистих на руку людей - порушення приписували особам-фантомам. "Складали по 20 протоколів на мертвих чи неіснуючих людей, там і про гравій, знаєте, начальник вимагає, вони й пишуть", - розповів Віталій Поцілуйко. Пригадав прокурор й історію про гравійні операції, де відчувався тиск посадовців. Зараз питання вирішено, виявляється ніхто не тиснув. "Крім журналістів - ніхто", - каже Йожеф Орос. Щодо першої в області кримінальної справи, де замішаний лікар районної лікарні, вона у столичній феміді. Казнечейські вибрики прокурори теж зафіксували. Направили приписи. Минулого року такі реагуваня дали стовідсотковий та миттєвий успіх. Також прокуратура встановила: на заводі АРГО уже 3 місяці не виплачували зарплати, а міжусобиці між директором та власником спричинені махінаціями із кредитними коштами. "Це підприємство взяло у кредит в Укрексімбанку 100 млн грн. Керівництво закладало це майно повторно під кредити - а цього робити не можна", - зазначає  прокурор Чернівецької області Йожеф Орос.

Навіть у Генпрокуратурі вже рік лежить справа про шахрайство на цьому підприємстві.
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: