antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Прокурор Києва запевняє, що дебаркадери небезпечні, бо їх може знести вітром

20/08/10
Прокуратура Києва заявляє про загрожу життю людей з боку дебаркадерів, пришвартованих на набережній Дніпра. Про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» завив прокурор Києва Юрія Ударцов.

«Хочу підкреслити, що критичні перевантаження, зокрема, від вітру, можуть привести до руйнування кріплень швартових пристроїв, набережної, а це приведе до некерованості плавзасобів і загрози життю людей», - сказав прокурор.

За його словами, нині вирішується питання відшвартування інших плавзасобів, розміщених на причалі річки.

«Річ у тому, що причали є об`єктами загальнодержавного значення, і відповідно до змін в законодавстві, які були прийняті ще в 2004 році, дебаркадери апріорі не можуть бути орендовані», - сказав Ударцов.

Він вніс подання міністрові транспорту і зв`язку України з вимогою відмінити незаконні висновки органів державного контролю з приводу можливості тривалої швартовки плавзасобів стоянок, а також створити комісію для вивчення законності використання гідротехнічних споруд.

Нагадаємо, з набережної Дніпра транспортна прокуратура відшвартувала два ресторани: «Муракамі» 8 липня, і River Palace 29 липня.


Джерело: proUA Київ

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: