antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Промінвестбанк страждає від рейдерів

30/09/08
Інформаційна атака на Промінвестбанк призвела до паніки вкладників банку в Донецьку. Деякі великі банки були змушені заблокувати авторизацію карток банку у своїх банкоматах і закрити на нього міжбанківські ліміти...

Прес-служба наявність проблем в банка спростовує. Так, в заяві прес-служби ПІБу, зазначається, що фінансовий стан Промінвестбанку стабільний, банк має позитивні оцінки Національного банку України, міжнародних рейтингових структур, аудиторських організацій.

"Промінвестбанк чітко виконує зобов"язання перед клієнтами, бюджетом та акціонерами", - йдеться в заяві ПІБу.

НБУ ж в свою чергу обіцяє підтримати його ліквідність.

 Конфлікт між головою правління Промінвестбанку і міноритарними акціонерами в п"ятницю уперше вдарив по самому банку. Відбулося це, чомусь, у Донецьку. Відповідно до інформації місцевого інтернет-ресурсу "Острів", у будинку обласної дирекції ПІБу зібралося близько 100-150 чоловік. Люди намагалися достроково закрити депозити й зняти гроші із зарплатних карток.

 За даними джерел, картки ПІБу так само активно використовувалися для зняття готівки у банкоматах інших банків. За чутками, активність клієнтів у Донецьку була настільки високою, що Донгорбанк був змушений заблокувати авторизацію по картах ПІБу. Напевно аналогічним образом зробили й інші банки, що і стало причиною черг у дирекції ПІБу. На міжбанківському ринку в п"ятницю дилери відзначали активність казначейства Промінвестбанку по залученню доларових ресурсів.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: