antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Працівники заводу обурені й вважають, що це — класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства. Адже перевірка, ревізія чи навіть обшук не проводять десятки озброєних людей, з наручниками й закритими обличчями.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Промінвестбанк страждає від рейдерів

30/09/08
Інформаційна атака на Промінвестбанк призвела до паніки вкладників банку в Донецьку. Деякі великі банки були змушені заблокувати авторизацію карток банку у своїх банкоматах і закрити на нього міжбанківські ліміти...

Прес-служба наявність проблем в банка спростовує. Так, в заяві прес-служби ПІБу, зазначається, що фінансовий стан Промінвестбанку стабільний, банк має позитивні оцінки Національного банку України, міжнародних рейтингових структур, аудиторських організацій.

"Промінвестбанк чітко виконує зобов"язання перед клієнтами, бюджетом та акціонерами", - йдеться в заяві ПІБу.

НБУ ж в свою чергу обіцяє підтримати його ліквідність.

 Конфлікт між головою правління Промінвестбанку і міноритарними акціонерами в п"ятницю уперше вдарив по самому банку. Відбулося це, чомусь, у Донецьку. Відповідно до інформації місцевого інтернет-ресурсу "Острів", у будинку обласної дирекції ПІБу зібралося близько 100-150 чоловік. Люди намагалися достроково закрити депозити й зняти гроші із зарплатних карток.

 За даними джерел, картки ПІБу так само активно використовувалися для зняття готівки у банкоматах інших банків. За чутками, активність клієнтів у Донецьку була настільки високою, що Донгорбанк був змушений заблокувати авторизацію по картах ПІБу. Напевно аналогічним образом зробили й інші банки, що і стало причиною черг у дирекції ПІБу. На міжбанківському ринку в п"ятницю дилери відзначали активність казначейства Промінвестбанку по залученню доларових ресурсів.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: