antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Проти кризи лише один ефективний засіб

06/11/08
Українська народна партія переконана, що єдиним ефективним методом подолання наслідків економічної кризи в Україні є цілеспрямована підтримка державою національного виробника.

Про це йдеться у зверненні УНП до уряду щодо необхідності підтримки українського виробника в умовах економічної кризи, повідомили УНІАН у прес-службі партії.

У зв’язку з цим УНП вимагає від уряду "почати діяти за принципом «Купуй українське!». Серед першочергових заходів УНП пропонує уряду "«негайно внести зміни до Постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти».

УНП констатує, що «складна ситуація викликана не в останню чергу протекціонізмом уряду щодо імпорту товарів, внаслідок чого від’ємне торговельне сальдо наблизилося до позначки у 20 млрд. доларів США, а зовнішній борг за результатами перших трьох кварталів 2008 р. перевищив 100 млрд. доларів США».

Між тим УНП переконана, що стимулюючи продукування і продаж товарів українського виробництва, можна значною мірою обмежити негативні впливи світової фінансової кризи та запобігти стагнації української економіки».

Тому УНП пропонує Кабміну доповнити постанову щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти визначеннями: «Вітчизняний виробник – суб`єкт підприємництва – резидент, який здійснює виробництво товарів, виконує роботи чи надає послуги на території України»; «зобов’язати розпорядників державними коштами закуповувати лише товари та послуги, вироблені в Україні, окрім випадків, коли українська економіка не продукує аналогічних продуктів, або ж такий захід призведе до утворення штучних монополій, невідкладно розробити і прийняти Правила для дій у таких виняткових випадках»; «заборонити державним та комунальним підприємствам (у тому числі казенним підприємствам, установам та господарським товариствам, у статутному капіталі яких державна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50%, їх дочірнім підприємствам, а також підприємствам і господарським товариствам, у статутному капіталі яких 50 та більше відсотків належать державним, у тому числі казенним підприємствам і господарським товариствам) купувати легкові автомобілі, які вироблені не в Україні. Вартість легкових автомобілів для придбання такими підприємствами не повинна перевищувати 50 тис. грн.».

УНП переконана, що «таким чином державні кошти спрямовуватимуться на стимулювання саме національного виробника, а, отже, і на збереження робочих місць для зайнятих у виробничому секторі української економіки, сприятимуть зростанню обсягів продажу саме українських товарів, що допоможе стабілізувати та зміцнити національну валюту».


Джерело:
УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: