antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Рада суддів повернула звільнену Ющенком суддю Отрош до Печерського суду

17/10/08
Члени Ради суддів підтверджують призначення Інни Отрош на посаду голови Печерського районного суду Києва замість Володимира Колесніченка, повідомляє УНІАН. Зокрема, голова Апеляційного суду Харківської області Михайло Бородін сказав, що на сьогоднішньому засіданні Ради суддів було ухвалено рішення змінити керівника Печерського райсуду. Новим головою, за його словами, була призначена Отрош. Це рішення підтримали 39 членів Ради суддів, 4 - утрималися, 5 - проти, поінформував Бородін.

Як повідомлялося, згідно з указом Президента Віктора Ющенка від 15 жовтня, Отрош була звільнена з посади голови Печерського районного суду Києва, а Колесніченко поновлений на цій посаді. У той самий час народний депутат від БЮТ Андрій Портнов повідомив 16 жовтня, що Окружний адміністративний суд Києва припинив дію указу Президента про звільнення Отрош з посади голови Печерського райсуду.


Джерело: proUA
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: