antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ремонт будинку для апеляційного госпсуду Києва обійдеться в 71 мільйон

20/04/10
Київський апеляційний господарський суд (КАГС) за результатами тендеру 7 квітня підписав договір з Українською СНРПБВК «Укрреставрація» на суму 71,05 млн грн. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в Міністерстві економіки.

За умовами договору, корпорація має провести капітальний ремонт існуючої будівлі по вулиці Мельникова, 83-а (вулиця Сім’ї Хохлових, 8) з переплануванням під розміщення КАГС, у тому числі проведення першочергових протиаварійних робіт.

Як повідомлялось раніше, ТОВ «Вінницький проектний інститут+» отримало 1,5 млн. грн. за розробку робочого проекту з капітального ремонту.

Адміністративна будівля по вулиці Мельникова, 83-а входить до складу Київського мотоциклетного заводу. За цією адресою знаходиться Будинок культури мотозаводу.

За даними податківців, Українська СНРПБВК «Укрреставрація» заснована державними інститутами «Укрпроектреставрація» та «Укрзахідпроектреставрація». Директор Микола Орленко.

Водночас Микола Орленко є директором приватного АТЗТ СНРПБВП «Укрреставрація», заснованого акціонерним товариством «Україна-реставрація», у якому Орленко виступає співзасновником.

Корпорація «Укрреставрація» брала участь у реконструкції та будівництві багатьох об’єктів. Серед них роботи на Мистецькому Арсеналі, Шевченківському національному заповіднику у Каневі, заповіднику «Гетьманська столиця» у Батурині.


Джерело: proUA

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: