antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Рейдера по-львівськи замовляли?

09/04/08
Водночас, на підприємстві почали з’являтися листівки, у яких «Інвестиційна група «Єдність» пропонувала акціонерам ЗАТ «Електро» продати їхні акції, таку ж пропозицію акціонери отримували й особисто через телефонні дзвінки додому і навіть до їхніх родичів. Цікаво, що згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, ІГ «Єдність» не існує!

Про оголошення в газеті на підприємстві дізналися майже через два тижні, коли вже 5 лютого до Ярослава Тринцолина, голови правління ЗАТ «Електро», подзвонив суддя Господарського суду Львівської області Ігор Петрик й повідомив, що має слухатися заява акціонера Гладчука Я.І., який вважає розпродаж майна, анонсований у газеті, порушенням його прав і вимагає в порядку вжиття запобіжних заходів накласти арешт на майно Товариства. Інтереси акціонера Гладчука у суді, згідно з довіреністю, представляв Володимир Приймак.

Вже на наступний день після попередження, «справедлива» Феміда розглянула заяву Гладчука, і арештувала нерухоме майно та транспортні засоби ЗАТ «Електро» в межах належних заявнику акцій та частки у статутному фонді 6,7716%. Суд розглянув заяву навіть попри те, що заявник був відсутній, а довіреність, видана пану Приймаку, була скасована у переддень слухання заяви. Оперативність діяльності державних органів щодо цієї справи просто вражає. Вже 7 лютого, тобто на наступний день після того, як суд виніс ухвалу, пан Приймак подав її на виконання до Сихівського ВДВС ЛМУЮ (знову ж таки ґрунтуючись на вже нечинній довіреності) і в той же день виконавча служба відкрила провадження та, потрактувавши на свій лад судову ухвалу, наклала арешт на майно, не в межах належних Гладчуку трохи більше ніж 6% майна товариства, а на все нерухоме майно та транспортні засоби ЗАТ «Електро», паралізувавши у такий спосіб роботу підприємства. ЗАТ «Електро» вдалося домогтися скасування зазначеної ухвали й зняття арешту з усього майна. Та виконавча служба й тут «зрозуміла» суд по-своєму: залишивши арештованим майже весь транспорт підприємства у восьми областях саме в межах 6,7% частки майна підприємства.

11 лютого керівництво ЗАТ «Електро» дізналося про нову судову справу за позовом Гладчука Ю.Я. до ЗАТ «Електро» (підписана тим же ж Приймаком), у якій суд просили визнати недійсними загальні збори акціонерів ЗАТ «Електро» від 16.06.2006 року про обрання голови правління. 28 лютого ЗАТ «Електро» отримало з того ж приводу нові позовні заяви. І того ж таки 28 лютого о 9.30 в ЗАТ «Електро» без попереднього повідомлення, з’явився Приймак В.О. з аудитором, вимагаючи негайно провести аудиторську перевірку.

Ще одним представником так званого інвестора є «київський бізнесмен» Ткаченко Олександр Вікторович. Він також особисто зустрічався й з головою правління підприємства, з пропозицією купити його пакет акцій. Заповзятливий «підприємець» Ткаченко тісно пов’язаний з Товариством з обмеженою відповідальністю «Т.Н.Т» . (юр. адреса м. Київ, вул. Куренівська, 27, фактична адреса: м.Київ, Кудрявський Узвіз, 5б/203), яке безпосередньо залучено до скупки акції ЗАТ «Електро». Цілком імовірно, що ТзОВ «Т.Н.Т.» є посередницькою структурою, через яку «проганяються» акції ЗАТ «Електро», та можливо, надходять кошти від замовника рейдерської атаки.


Купівлю акцій підприємства рейдери традиційно мотивують прагненням збільшити інвестиції у Товариство, суттєво покращити менеджмент, а відповідно, й умови праці та заробітної плати. Насправді відбудеться зворотній процес, який приведе до ліквідації підприємства та розпродажу майна. «Складається враження, що їх не цікавить наш бізнес, а цікавлять земельні ділянки. Бо стільки коштів, як вони вкладають у викуп акції наше майно не коштує. У мене була зустріч з народним депутатом, яка входить у групу, що хоче нас скупити. Я задавав запитання, чи вони прораховували, за який час окупляться гроші, вкладені в підприємство. Конкретної відповіді так і не отримав», – розповів Ярослав Тринцолин. Усі дії, на його думку, є спланованою акцією щодо знищення підприємства та заволодіння його земельними ділянками.

Сьогодні діяльність ЗАТ «Електро» й надалі залишається частково паралізованою. За словами Ярослава Тринцолина, рейдери скупили вже близько 12% акцій. Причому реєстр акціонерів та їх персональні дані скупники акцій отримують у Реєстратора, який водночас переховується від керівництва Товариства та відмовляється надавати передбачені законом та договором послуги, що є грубим порушенням закону.

На даний час реальний замовник рейдерської атаки на ЗАТ «Електро» залишається за кулісами подій, та у приватних розмовах з акціонерами, особи, які скуповують акції, стверджували, що вони мають потужну фінансову, адміністративну та політичну підтримку та діють за дорученням впливових осіб. Прикладом їхньої сили та можливостей наводилась ситуація з агрофірмою «Провесінь».

Источник: Майдан-ІНФОРМ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: