" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Рейдери атакували комунальну власність Херсона

12/08/09
Міський голова Володимир Сальдо звернувся до прокуратури області з питання стосовно захисту майнових прав територіальної громади міста. Ситуація пов’язана із намаганнями захопити будівлю КП "Дніпровський - ХБК", яке сталося вчора вранці, коли працівники комунального підприємства не змогли розпочати роботу. Їм перешкодили невідомі у камуфляжній формі, не пояснюючи причин перекриття території.

Як стало відомо з листа директора комунального підприємства «Дніпровський-ХБК» від 10.08.2009, майновий комплекс по вул. Порт-Елеватор, 2 фактично захоплений нібито представниками власника. Працівники КП «Дніпровський-ХБК» не допускаються до своїх робочих місць, не випускається для роботи спеціалізована техніка. Таким чином, робота комунального підприємства «Дніпровський-ХБК» по обслуговуванню житлового фонду територіальної громади міста, що складає понад 200 житлових будинків, повністю заблокована. Обслуговуюче підприємство не має можливості ліквідувати аварії у житловому фонді, чим порушується право городян на нормальні та безпечні умови проживання. Крім цього, не може бути забезпечений належний санітарний стан прибудинкової території.
У 2007 році постановою Господарського суду області комунальне підприємство «ЖЕК-9» Дніпровського району визнано банкрутом та стосовно нього відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором призначено арбітражного керуючого Бурдо А.В., котрим всупереч законодавству до ліквідаційної маси незаконно внесено будівлі, розташовані по вул. Порт-Елеватор, 2, які не знаходилися у КП «ЖЕК-9» ні у власності, ні у повному господарському віданні, чим було грубо порушено право власності територіальної громади міста.

Господарським судом Херсонської області у червні цього року біржовий контракт, згідно з котрим КП «ЖЕК-9» в особі ліквідатора Бурдо О.В. продало ТОВ «Магазин «Одяг» нерухоме майно, розташоване по вул. Порт-Елеватор, 2, визнано дійсним, також дійсним визнано право власності на це майно за ТОВ «Магазин «Одяг». На підставі вказаного рішення суду зареєстровано право власності на нерухоме майно по вул. Порт-Елеватор, 2, після чого майно було продано. При цьому до участі у справі не була залучена міська рада як представник власника цього майна - територіальної громади міста.

Херсонською міською радою до Запорізького апеляційного господарського суду подані відповідні документи щодо апеляційного оскарження рішення Господарського суду області та апеляційну скаргу на згадане рішення. Консультативну допомогу щодо розв’язання цієї проблеми надають і представники депутатського корпусу міської ради, зокрема депутат Світлана Корнілова.
Метою звернення міського голови до прокуратури області є захист прав територіальної громади міста, розблокування роботи комунального підприємства «Дніпровський-ХБК» для забезпечення належного утримання житлового фонду міської територіальної громади та заборони вчинення будь-яких дій, котрі перешкоджають комунальному підприємству здійснювати обслуговування житлового фонду.

Джерело:
Херсонська міська рада

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: