antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Рейдери кинули око на будівлю школи

01/07/09
Восьмий рік поспіль депутати роменської міської ради намагаються прийняти рішення про закриття  ЗОШ №3  з метою продажу приміщення. Двоповерхова капітальна споруда у самому центрі міста на бульварі Шевченка біля однойменного парку та пам’ятника Кобзареві є ласим шматком для місцевих рейдерів.

Цього разу колективний інтерес до об’єкту виявили депутати місцевого БЮТу, які у повному складі за винятком одного члена фракції – колишнього учня цієї школи не проголосували за збереження ЗОШ №3 у мережі навчальних закладів міста Ромни. Зрештою, наполохані велелюдним пікетом, організованим міським осередком ВО "Свобода" депутати інших партій не наважилися залишити на вулиці колектив вчителів та учнів цієї школи.

У мысцевому осередку ВО «Свобода» кажуть, що  доводячи навчальні заклади шляхом обмеження бюджетного фінансування до зубожіння, створюючи їм негативну репутацію та погрожуючи батькам, які хочуть аби їхні діти навчалися у тих закладах, на які поклали око місцеві "патрони" депутати БЮТу, Партії Регіонів, НУНС згодом приймають рішення продажу спорожнілих об’єктів нечистим на руку бізнесменам. При цьому навіть смішні гроші від подібних оборудок до місцевих бюджетів зазвичай не потрапляють.


Antiraider.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: