antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Рейдери вийшли на профспілкове поле

13/05/10
Рейдерство - ця серйозна суспільна проблема не оминула і діяльність профспілок в Україні.

Бездіяльність або мовчазне сприяння органів державної влади в роки правління попередніх політичних сил призвели до того, що нападки на ФПУ, її членські організації, зокрема, їх майнові права набрали загрозливих масштабів.

Вже не перший рік здійснюються рейдерські атаки "спеціалістів" з викрадання чужого майна шляхом організаційних, юридичних та силових операцій на власність найбільшого в країні профспілкового об"єднання - Федерації профспілок України, що налічує в своїх рядах майже 9 мільйонів членів.

При цьому ця, можна вже сказати, індустрія відчуження майна у належного власника має в своєму розпорядженні сучасні засоби зв"язку, "своїх" юристів і державних чиновників, підтримку окремих представників силових структур і суддів, широко використовує PR-технології для дискредитації законних власників.

Так, наприклад, вже другий тиждень у новинах провідних Інтернет - видань рейдери нав"язують громадськості викривлену інформацію щодо Закладу ФПУ "Учбово-спортивна база "Спартак" у Києві, єдиним засновником і власником майна якого є ФПУ.

Рейдери наполегливо нав"язують киянам абсолютно абсурдну інформацію, що, начебто, ФПУ є рейдером щодо власного унітарного підприємства!

При цьому виставляють колишнього директора закладу Максімчука В.В., звільненого Президією ФПУ за навмисне доведення підприємства до банкрутства і надання державі значних збитків через несплату податків як великого спортивного менеджера.

Насправді ж він та його заступник Аветісян Г.А. старанно реалізують рейдерську схему щодо відчуження від ФПУ як самої УСБ "Спартак", так і її філії - кінно-спортивної школи "Авангард", яка шляхом їхніх оборудок, з порушенням законних норм і статутних положень виведена поза баланс Закладу і знаходиться у власності приватних осіб.

Починаючи з вересня 2009 р. зазначені колишні керівники протидіють діяльності призначеного Федерацією в установленому порядку нового керівника Закладу, не передаючи йому документацію і печатку і вводячи в оману правоохоронні органи.

І це відбувається майже в центрі Києва, та ще й у викривленому вигляді висвітлюється в органах масової інформації як начебто рейдерські дії ФПУ!

Виникає логічне запитання: чому рейдери, люди як вважається з певним досвідом, обрали для атаки саме цей об"єкт.

Безумовно, окрім вигідного розташування не останню роль у їх виборі зіграло й те, що нове призначене Президією ФПУ керівництво Закладу прагне не банкрутства і розпродажу його активів, а раціонально побудованої і ефективної роботи на користь членів профспілок та членів їх сімей.

Ставиться за мету провести реконструкцію матеріально-технічної бази Закладу, відродити славу профспілкового спорту.

ФСТ "Спартак" в управління якому ФПУ буде передана УСБ і новий керівник, рекомендований товариством, планують збільшити кількість спортивних шкіл до 10 із загальною численністю до 4000 маленьких киян. Причому для дітей заняття будуть проводитися безкоштовно.

Щорічно на цьому об"єкті будуть проводиться Всеукраїнський захід "Юний спартаківець" з 10 видів спорту, чемпіонати та першості спортивних товариств і профспілкових організацій.

І, нарешті, за ініціативою ФПУ спортивна база буде повернута до переліку баз олімпійської підготовки, що додатково надасть можливість надходження коштів, які спрямовуються з державного бюджету на розвиток олімпійського спорту.

Все це не потрібно рейдерам, серед яких, за наявною інформацією є і колишній секретар ФПУ Ігнатов І.В.

Їх справжньою метою є максимально швидке збагачення за мінімально короткий час і чужий рахунок.

Про це свідчить той цинізм, з яким проводилося неправомірне силове захоплення приміщень УСБ "Спартак" 30 квітня 2010 року, здійснене сторонніми особами, фабрикування договорів оренди, зумисна несплата податків колишнім керівництвом УСБ "Спартак" з метою реалізації об"єкту підставним фірмам через механізм податкової застави, після чого скористатися профспілковим майном для власного збагачення.

Федерація профспілок України неодноразово зверталася до правоохоронних органів, Генеральної прокуратури з проханням вжити негайних заходів реагування щодо рейдерських атак на Заклад ФПУ "Учбово-спортивна база "Спартак" у Києві, що скеровуються зацікавленими особами і за сприяння колишнього секретаря ФПУ Ігнатова І.В.

До речі, проти нього порушено карну справу і не зважаючи на цей факт, він вільно себе почуває в країні. В цьому зв"язку виникає запитання чи можливо це у правовій державі?

Ситуація, у якій опинилася УСБ "Спартак" завдяки зусиллям рейдерів, унеможливлює її відновлення, повноцінне функціонування та вчасну сплату податків.

Об"єктивно складається враження, що державні органи усунулися від виконання своїх визначених законом функцій, пасивно спостерігаючи зі сторони за розвитком подій.

Чи може ФПУ в такій ситуації поступитися законними правами і інтересами трудящих? Безумовно Ні!

Федерація профспілок вважає, що неправомірні дії рейдерів спрямовані на розвал ФПУ як найбільш представницької організації працівників України та є загрозою для безпеки держави.

Вочевидь, коли була не чиста на руку попередня влада, це ще можливо було зрозуміти, але те, що це продовжується при теперішній, якій народ видав мандат довіри, зрозуміти неможливо.

ФПУ вимушена публічно звернутися до вищого керівництва держави - Президента України, Прем"єр-міністра, Верховної Ради та Генеральної Прокуратури України з вимогою захистити права ФПУ як засновника і власника УСБ "Спартак" від протиправних дій Максімчука В.В. та його покровителів, які грубо порушують законодавство України та чинять спробу рейдерського захоплення вказаного спортивного закладу ФПУ.

ФПУ закликає неурядові організації, широку громадськість, засоби масової інформації виявити солідарність з ФПУ у боротьбі з таким ганебним суспільним явищем як рейдерство, публічно засудивши його в усіх можливих проявах.


Джерело: Економічна правда

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: