antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Рейдерська атака на ТРК "Мір-ТВ"

07/05/09
5 травня о 13:30 четверо осіб, представившись працівниками Тернівської міліції вдерлись до приміщення Телерадіокомпанії "Мір-ТВ" що в місті Тернівка.

Показавши доручення на проведення перевірки від начальника Тернівського МВ УМВС без пред"явлення необхідних дозвільних документів, міліціанти, не пояснивши причини візиту та не зареєструвавшись у журналі перевірок, відсторонили працівників підприємства з робочих місць та заблокували діяльність телеканалу.

Після паралізування роботи телерадіокомпанії, рейдери почали опечатувати ефірне обладнання, та робили спроби вивозу системних блоків та відео-серверу мотивуючи виявленням в ефірних комп"ютерах неліцензійного програмного забезпечення. Керівництво ТРК терміново звернулось за допомогою до правозахисних організацій та ЗМІ. Тільки після приїзду депутата місцевої ради Олександра Удовенко рейдери схаменулись, і тільки о 17 годині покинули територію телерадіоорганізації так нічого і не знайшовши.

Вчора екстреним питанням на черговій сесії Тернівської міської ради депутати одностайно прийняли рішення направити листа до міністра МВС України Юрія Луценка з проханням втрутитись у ситуацію що склалась. Також однією з вимог депутатів є знаття з посади керівників Тернівської міліції.

Сьогодні ТРК "Мір-ТВ" працює в нормальному режимі, але колектив й досі занепокоєн діями працівників Тернівського МВ УМВС.


Джерело:
gorod.dp.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: