antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Рейтинг Києва знову понизили

20/10/08
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгострокові рейтинги Києва в іноземній і національній валюті з рівня "BB-" (BB мінус) до "B+".

Про це йдеться в повідомленні Fitch

Короткостроковий рейтинг Києва в іноземній валюті підтверджений на рівні "B". Прогноз за довгостроковими рейтингами залишений як "негативний". Ця рейтингова дія поширюється на облігації міста в обігу.

Крім того, Fitch змінило прогнози щодо рейтингів українських міст Одеси і Харкова із "стабільного" на "негативний".
Також агентство підтвердило довгострокові рейтинги Одеси і Харкова в іноземній і національній валюті на рівні "B+" і короткострокові рейтинги в іноземній валюті на рівні "B".

У повідомленні вказується, що ця рейтингова дія сталася внаслідок зниження довгострокових рейтингів дефолту емітента (РДЕ) України в іноземній і національній валюті з рівня "BB-" (BB мінус) до "B+" у зв`язку з істотним ризиком фінансової кризи, що дедалі зростає, в Україні, включаючи значне зниження курсу національної валюти, напруженість у банківській системі та істотні збитки для реального сектору економіки країни.

За суверенними довгостроковими РДЕ збережено прогноз "негативний".


Джерело:
Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: