antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ритуальних бандитів спіймали на гарячому

20/10/09
10 жовтня 2009 року правоохоронними органами із залученням представників Головного управління охорони здоров’я м. Києва відбулась перевірка наявності тіньових та кримінальних схем в ритуальній галузі столиці. В ході перевірки були виявленні грубі порушення законодавства фірмами «Скорбота», «Реквієм», «Гефест» та СПД Маліновський В., розкриті їх тіньові, кримінальні схеми, що діють при перевезенні і зберіганні тіл померлих.

В ході перевірки встановлено, що «Скорбота», «Реквієм», «Гефест» та СПД Маліновський В. та ритуальна служба міста (Спецкомбінат ПКПО) тісно пов’язанні однією корупційною схемою. Останні співпрацюючи з лікарями невідкладної медичної допомоги, отримуючи довідку лікаря про смерть доставляють тіло померлого прямо на крематорій, не маючи свідоцтва про смерть. На крематоріях не ведуться реєстри прийому і видачі тіл померлих, не реєструється від кого і коли надійшли тіла померлих, більше того, тіла померлих перевозяться по кілька в одному автомобілі, що категорично заборонено. Більше того, перевезення тіл здійснюють особи, що не мають жодного відношення до лікувально-профілактичних закладів на транспорті приватних фірм, що повністю заборонено законом. 

В ході перевірки були виявленні лікарські свідоцтва на кілька тіл, однак будь-яка інша інформація в крематорії про померлих була відсутня, як і самі тіла. Всі ці факти були задокументовані при здійсненні даної перевірки.

Більше того, 16 жовтня правоохоронними органами був зафіксований факт функціонування корупційної схеми роботи фірми «Реквієм», що перевірялась раніше, та лікаря невідкладної медичної допомоги. Останній обстеживши тіло померлого вдома чоловіка, видав лікарську довідку про смерть та надав дружині покійного телефон приватної фірми для перевезення тіла померлого до патолого анатомічного відділення. Відповідно до законодавства перевезення тіл померлих з дому до моргу здійснюється транспортом лікувально-профілактичного закладу юезкоштовно, тому правоохоронні органи зреагували миттєво. Приватна структура, рекомендована лікарем, за надання послуг з перевезення тіла померлого попросила у вдови 3,8 тис. грн.. Як з’ясувалось в ході перевірки, за надання таких «посередницьких послуг» лікарі невідкладної допомоги отримують винагороду від фірм «Скорбота», «Реквієм», «Гефест» та «Рафт компані» в розмірі 1,5 тис. грн..

Правоохоронні органи не виключають, що за такої тісної співпраці невідкладної медичної допомоги, ритуальної служби міста (крематоріїв) та приватних структур, не поодинокими були випадки, коли до крематорію доставлялись тіла без встановлення причин смерті, а в найгіршому випадку навіть тіла осіб, що не померли, однак все одно були кремовані. 

За встановленими фактами продовжується розслідування.


З повагою Прес-служба
Національного комітету порятунку бізнесу та
Міжнародної асоціації професіоналів похоронної справи


Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: