antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


СБУ порушила кримінальну справу щодо вилучення стратегічних об’єктів з комплексу державного майна аеропорту Бориспіль

24/07/09
Співробітниками СБУ викрито факт протиправного привласнення стратегічних об’єктів майна Державного підприємства Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, що створює загрозу неможливості постачання авіаційного пального аеропорту, а також – передумови для неможливості заправки літаків під час надзвичайних ситуацій. Повідомляє прес-центр ГУ СБ України у м. Києві та Київській області

Так, шляхом укладання незаконних угод купівлі-продажу комерційною структурою “Кребо” та підконтрольних їй підприємств, аеропорт Бориспіль втратив право власності на 26 об’єктів майнового комплексу складу централізованої заправки літаків (ЦЗЛ).

Серед них, зокрема, адміністративно-виробничий та побутовий корпус, трансформаторна підстанція, площадки для стоянки паливно-заправної техніки і автомобілів, автомобільні дороги, резервуарний парк та пункт приймання авіапалива, насосна станція та внутрішньоскладські технологічні трубопроводи, системи вузлів, газопостачання та мережі електропостачання складу ЦЗЛ, контролю автоматики тощо.

Відчуження стратегічного майна відбувалося за участю службових осіб державних установ, а також за сприяння приватного нотаріусу в м.Кременчук Полтавської області, який в порушення законодавства, посвідчував угоди купівлі-продажу нерухомості як рухомого майна. Також приватний нотаріус посвідчував угоди купівлі-продажу нерухомості на підставі рішення третейського суду за відсутності окремої ухвали суду першої інстанції, що є невід’ємною умовою при здійсненні подібних операцій.

В подальшому схема відчуження державного майна здійснювалась шляхом використання заснованих зловмисниками сімнадцяти підконтрольних комерційних структур, через які зрештою, стратегічне майно опинилося у власності офшорної компанії, створеної за законодавством Кіпру.

За попередніми розрахунками, лише через незаконно привласнене майно держава втратила понад 30 млн.грн., що не враховує недоотримання прибутків за використання зазначеного майнового комплексу аеропорту “Бориспіль”.

Слідчими ГУ СБУ у м.Києві та Київській області порушено кримінальну справу за ч.5 ст.191 Кримінального Кодексу України (“Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”), в рамках якої проведено низку обшуків офісів комерційних структур у Києві, Кременчуці та Борисполі, в результаті чого вилучено документи, що підтверджують факти незаконного заволодіння майновим комплексом складу ЦЗЛ аеропорту.

Покарання за вказаний злочин передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.


Джерело: Хрещатик

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: