antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


СБУ розкрила аферу із землею на 64 мільйони

04/06/10
Управління СБУ у Севастополі спільно з міською прокуратурою порушило кримінальну справу щодо директора однієї з юридичних компаній, якому інкримінуються шахрайство в особливо великих розмірах при отриманні права власності на землю, а також легалізація ділянок площею 12 га і майже 9 га шляхом фіктивної передачі їх іноземній компанії.

Матеріальні збитки, завдані державі у результаті незаконної діяльності підприємця і його компаньйонів, становлять 63 млн. 875 тис. 753 грн., зазначається у прес-релізі УСБУ в м. Севастополі.

Встановлено, що у серпні минулого року в Києві на підставні особи було зареєстровано кооператив для обслуговування житлово-будівельного товариства, а незабаром директор юридичної компанії, не будучи членом кооперативу і не маючи жодних офіційних повноважень, але з печаткою товариства, звернувся до Севастопольської міськдержадміністрації з листом про безкоштовне виділення товариству ділянки розміром 12 га в районі бухти Матюшенка на Північній стороні Севастополя. Обґрунтування - нібито у обслуговуючого кооперативу у цьому місці знаходився у власності майданчик для відпочинку.

На підставі підроблених документів міська влада розпорядилася про безкоштовну передачу ділянки, і наприкінці 2009 року кооператив одержав державний акт на право власності.

У березні 2010 року тепер уже севастопольські підставні особи за незначну винагороду підписали і завірили у приватного нотаріуса протокол зборів членів кооперативу про передачу права власності на земельну ділянку вартістю 28712069 грн. представнику іноземної компанії. Куратором фіктивної операції був директор юридичної компанії.

Ставши власниками 12 га землі біля моря, іноземна фірма розповсюдила в Інтернеті інвестиційну пропозицію.

Аналогічну схему практично з тими самими підставними особами і з тією самою іноземною компанією було використано при безкоштовному отриманні ділянки землі розміром 8,88 га і вартістю 35163684 грн. на березі моря в районі парку Перемоги. Після видачі держакту на право власності одне з міських агентств нерухомості виставило цю ділянку на продаж.

За інформацією Управління СБУ у м. Севастополі, справу щодо директора юридичної компанії порушено одразу по чотирьох статтях Кримінального кодексу України. Йому доведеться відповісти за шахрайство в особливо великих розмірах, фіктивне підприємництво, що завдало великих збитків державі, підробку і використовування підроблених документів і легалізацію доходів, одержаних в особливо великих розмірах злочинним шляхом.


Джерело:
УНІАН

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: