antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Щасливе та Гора

31/07/07

31 липня відбулась одна пресконференція, на якій йшлося про загальновідомі порушення з землями Бориспільського району.

Конфлікт триває за майже 4 тисячі гектар земель на території сіл Щасливе та Гора. Несправедливими рішень судів розпайовані землі колективного сільгосподарського підприємства передані у власність АТВТ «Укрфінком».

Присутній депутат від бориспільської районної ради лютував з приводу бездіяльності структур влади всіх рівнів. Словесно вимагав покарання причетних до оборутки депутатів обласної та районних рад, міліціонерів, суддів та працівників прокуратури.

Натомість член правління одного з київських юридичних товариств мляво толочив, що «маємо справу з рішеннями судів і їх так чи інакше доведеться виконувати. Однак, рішення ці несправедливі і якже нам бути?»

Надзаслужений юрист і ветеран Верховної Ради 3х скликань, що був наступним, розпочав власну передвиборчу кампанію з апеляції до своїх старих знайомих. Дивлячись в телекамери і передаючи вітання голові Верховного суду, Генеральному прокурору та суддям київського господарчого суду, одночасно цікавився наявністю совісті в останніх і закликав в усьому розібратись.

З усього почутого і побаченого можна зробити лише один висновок. Україна – це територія, на якій може бути вкрадене або відібране власне майно, активи, фінанси, виробництво, підприємство, юридичні права. Жоден з існуючих Законів не гарантує недоторканості приватної власність. Боротись з проявами злочинної корумпованості влади шляхом подачі судових позовів - не реально.

Бориспільська справа свого роду випробувальна куля: якщо злочиннцям вдасться відібрати в людей їх землі, отримаємо злочини більшого масштабу в межах країні.

Навесні Антирейдерському Союзу Підприємців України вдалось задавити подібну першу спробу політичного рейдерства в Україні, що стосувалась перевиборів в смт.Козин.

Події вказують на реальну здатність практик, що їх запроваджує в життя Антирейдерський Союз Підприємців України. Поєднуючи силу юридичних знань, невпинне висвітлення проблем в усіх засобах масової інформації та покладаючись на голос громадської свідомості, АСПУ стає єдиною суспільно-громадською організацією, що здатна відновити справедливість.


Источник: antiraider.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: