antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Шеф СБУ одужає та прийде до Ради, аби тільки нардепи не злякалися

05/11/08
В. о. голови СБУ Валентин Наливайченко з неділі знаходиться на лікарняному, оскільки він хворий на грип.

Про це письмово було повідомлено голову парламентського комітету з проханням перенести засідання на інший день, передає Українська правда з посиланням на прес-службу спецслужби.

"СБУ серйозно готується до наступного засідання комітету, де будуть представлені матеріали, в яких йдеться про корупційні діяння посадових осіб, у тому числі народних депутатів. Інша річ, чи погодяться депутати розглянути ці матеріали у присутності преси – це питання" - сказано в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, виконувач обов’язків голови СБУ Валентин НАЛИВАЙЧЕНКО не з’явився на засідання Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, де розглядалося питання про оголошену ним інформацію щодо причетності членів цього комітету до контрабандної діяльності.

Голова комітету Ігор КАЛЄТНІК заявив, що із СБУ надійшло прохання про перенесення розгляду даного питання, оскільки В.НАЛИВАЙЧЕНКО перебуває на лікуванні.

Також на засідання комітету не з’явився жоден із заступників голови СБУ.

Член парламентського комітету, народний депутат Микола ДЖИГА (фракція Партії регіонів) підкреслив, що з боку В.НАЛИВАЙЧЕНКА та СБУ «це боягузтво». За його словами, В.НАЛИВАЙЧЕНКО ввів в «оману Президента України». «Це все придумано і це є наклеп на комітет», - сказав М.ДЖИГА.


Джерело:
УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: